Сєвєродонецька міська ВЦА: Турбота про соціально вразливі категорії населення

15-04-2021

У Сєвєродонецьку завжди винаходили можливість допомогти соціально вразливим категоріям населення.

З введенням у місті військово-цивільної адміністрації надання такої допомоги продовжилося та виразилося в затвердженні керівником СМВЦА Олександром Стрюком Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота».

Метою програми «Турбота» є поступове вирішення основних проблем з соціального захисту окремих категорій громадян та забезпечення надійних передумов з реалізації їх прав та свобод.

У 2021 році планується фінансування програми за рахунок місцевого бюджету в обсязі 18 мільйонів 322 тисяч 255 грн.

За інформацією Управління соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за програмою «Турбота» в І кварталі п.р. матеріальну допомогу отримали 776 мешканців Сєвєродонецької територіальної громади на загальну суму 1 мільйон 867 тисяч 800 грн., серед яких:

- 763 заявникам надано 1 мільйон 824 тисячі 800 грн. допомоги через скрутне матеріальне становище;

- 2 заявникам, яким виповнилося 100 та більше років надано по 5 тисяч гривень;

- 11 заявникам надано по 3 тисячі гривень матеріальної допомоги для поховання померлих близьких.

Також, соціально вразливі категорії населення Сєвєродонецької територіальної громади одержали натуральну допомогу в кількості 406-ти продуктових наборів на загальну суму 42 828 грн.

Окрім того, станом на 01 квітня п.р. 582 сєвєродончанам надано пільги з оплати послуг зв’язку на 42 963,31 грн.; компенсації 292 особам вартості проїзду залізничним транспортом приміського сполучення на 4 449,37 грн.; пільги 23 почесним громадянам міста на оплату житлово-комунальних послуг на 121 790,21 грн.; матеріальну допомогу 315 сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю на 945 000 грн.; допомогу 3-м сім’ям, в яких народилися двійні – по 10 тис. грн.; матеріальну допомогу сім’ї загиблого учасника АТО-ООС – 15 000 грн.; щоквартальна допомога 5-ти дітям загиблих учасників АТО-ООС – по 3 000 грн. на дитину; компенсаційні виплати за місця на автостоянках для трьох інвалідів – 1 612 грн; надання соціальних гарантій 22-м фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги -  571 452, 62 грн.

Підтримка найбільш незахищених верств населення Сєвєродонецької міської територіальної громади є додатковим засобом забезпечення їх достатнього життєвого рівня.

Средняя: 5 (2 оценок)