Сєвєродонецька громада запрошена на зустріч з Міністром промисловості Чехії

16-02-2023

16 лютого у рамках конференції ReBuild Ukraine, що триває у Варшаві, Сєвєродонецьку громаду запрошено до Посольства Чехії у Варшаві. У заході взяли участь не лише всі чеські екпоненти, а й представники чеських компаній. Там Сєвєродонецькою громадою представлено свої проєкти у менш формальному середовищі. Того ж дня Сєвєродонецька громада була запрошена на зустріч з Міністром промисловості Чехії паном Йозефом Сікелою.

Також делегація Сєвєродонецької МТГ відвідала на запрошення павільйон Німеччини, де свою продукцію і послуги представляли загалом 50 компаній, які можуть зробити вагомий внесок у відбудову Україні; стенд Національного Данського Павільйону, де познайомилась з представниками данської бізнес-делегації, які беруть активну участь у проєктах відбудови України. Чекали на Сєвєродонецьку громаду й біля словацького та італійського стендів.