Сєвєродонецька громада взяла участь в онлайн-заході ТПП Італії в Україні - Reconstruction of Ukraine

30-10-2023

Наприкінці жовтня Торгово-промислова палата Італії в Україні та FederCamere організувала  міжнародну онлайн конференцію на платформі  B2BItalia.org - Reconstruction of Ukraine  (]]>https://reconstruction-of-ukraine.org/]]>) за участі представників найвищих італійських, українських та європейських інституцій.

24-26 жовтня 2023 року Сєвєродонецька міська військова адміністрація на запрошення організаторів взяла участь у цьому заході, де презентувала проєкти з відновлення Сєвєродонецької  міської територіальної громади.

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк звернувся до італійських й українських компаній та інституцій щодо подальшого предметного діалогу, а також для обміну інформацією про проєкти реконструкції.

Подія складалася з 3 днів конференцій, секційних панелей, технічних вебінарів і можливостей для обговорення з установами, торговими асоціаціями та провідними експертами в італійському та українському секторах.

Учасники могли відвідали різноманітні віртуальні стенди, розділені на різні павільйони, і призначити онлайн-зустріч.

Провідними  експертами України та Італії обговорювалась тема з відбудови України, для цього необхідно залучати до спільної роботи територіальні громади, асоціації, підприємців, інституції громадянського суспільства  та багатьох інших діячів, які бажають співпрацювати на відбудову країни.

Італійські партнери першочергово вказують на необхідність відбудови та відновлення інфраструктури і пропонують наступні етапи відновлення:

• енергетична та екологічна стійкість в Україні;
  • сільське господарство та продовольча безпека;
  • послуги з цифрових інновацій;
  • розвиток громадянського суспільства та неприбуткового сектору.

Директором з економічної політики  Бруно Паньєрі,  запропоновані привабливі можливості для українських підприємців за різними напрямками фінансування та інвестицій.

Також було обговорено багато напрямків щодо працевлаштування людей на деокупованих територіях та розширення напрямків економічної діяльності після деокупації.

Італійські партнери запросили Сєвєродонецьку міську територіальну громаду на зустріч  офлайн, яка відбудеться у Варшаві 14-15 листопада 2023 року в рамках міжнародної виставки-конференції ReBuild Ukraine ІІ (]]>https://rebuildukraine.in.ua/]]>), для  більш детального обговорення  проєктів та перспектив їх впровадження.

За інформацією Управління економічного розвитку СМВА