Сєвєродонецька громада взяла участь у Міжнародному форумі Smart Building

26-05-2023

Сєвєродонецька громада взяла участь у шостому Міжнародному форумі Smart Building, що проходив 24-25 травня 2023 року в м. Київ, щодо впровадження новітніх технологій у містах.

Цього року форум був присвячений відновленню територій громад, які зазнали значних пошкоджень від військових дій. На заході презентувалися сучасні інноваційні рішення щодо відновлення критичної інфраструктури населених пунктів, житлового фонду, соціальних об’єктів, енергозбереження та енергонезалежності, створення розумного міста, що задовольняє усі потреби пересічного громадянина, а також сучасної системи захисту та безпеки.

Учасниками форуму також стали міжнародні партнери, відомі світові та українські бренди, невеликі локальні компанії, стартапи, що спеціалізуються на новітніх технологіях.

"Цей форум як ще один майданчик для пошуку партнерів щодо відбудови території Сєвєродонецької міської територіальної громади", - зауважує начальник Сєвєродонецької міської ВА Олександр Стрюк та додає: "За підсумками форуму на громаду чекає кропітка робота щодо налагодження плідної співпраці з його учасниками, результати якої сприятимуть досягненню позитивних результатів в загальній справі відбудови території Сєвєродонецької міської територіальної громади".