Сєвєродонецьк відзначив  День незалежності України

24-08-2019

У Сєвєродонецьку головні святкові заходи до Дня незалежності України відбулись 24 серпня на площі Перемоги.

На запрошення керівництва Луганської обласної державної адміністрації в урочистостях взяв участь в.о. міського голови м. Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький та виконуючий обов’язки міського голови м. Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук з головної сцени свята поздоровили жителів та гостей міста з 28-ю річницею незалежності України.

Звертаючись до громади, очільник Луганщини наголосив, що цей день є найважливішим для сучасної України: «Я щиро вітаю усіх, хто з Україною у серці боронить нашу землю. Ми захищаємо нашу незалежність не тільки зі зброєю у руках, а і у повсякденній, плідній праці, у науці та спорті».

Вячеслав Ткачук привітав зі святом та наголосив: «Велика ціна віддана для того, щоб був мир та спокій в нашій державі. Я дякую нашим воїнам, які захищають нашу країну, наше місто, наше майбутнє. Вітаю усіх від імені депутатів Сєвєродонецької міської ради. Щастя і добра в кожній сім’ї та в кожній домівці. Зі святом! Слава Україні!».

На виставці «Гордість твоя, Луганщино!» була представлена експозиція про сєвєродончан: Почесного громадянина Сєвєродонецька, Академіка Академії інженерних наук України, промисловця, генерального директора Сєвєродонецького виробничого об'єднання «Азот»  Ліщини Богдана Миколайовича; Героя праці, заслуженого будівельника України Новікова Петра Пилиповича – людини, яка будувала Сєвєродонецьк.

Живопис, графіку, інсталяції авторів Галереї мистецтв, учасників пленеру можна було подивитись на виставці Сєвєродонецької галереї мистецтв. Експонували свої роботи учні та викладачі Сєвєродонецької дитячої художньої школи.

Майстрині виставки сучасного мистецтва «Зроблено з любов’ю» (Сєвєродонецьк) також показали широкому загалу талановиті вироби та провели майстер-класи.

За участі творчих колективів СДЮК «Юність» і Центру дитячо-юнацької творчості проходила культурно-мистецька акція «БарвиLand» – розважальна платформа для сімейного відпочинку.

Майстер-класи з виготовлення подарунків до свята “Український сувенір” пропонували Сєвєродонецька бібліотека для юнацтва ім. Й.Б.Курлата» та Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей. Сєвєродонецька міська публічна бібліотека» провела майстер-клас «Птах миру» та бібліоквіз  «Тест на справжнього українця».

У вечірній концертній програмі «Барви світу танцювальної палітри Луганщини» брали участь кращі хореографічні колективи з міст і районів області, у тому числі творчі колективи Сєвєродонецького міського Палацу культури.

Святкову програму продовжили зірки загальнонаціонального масштабу.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере