Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 29.11.2021)

29-11-2021

19 листопада на базі КДЮСШ4 пройшов Кубок міста Сєвєродонецьк з волейболу серед дівчат 2008 р.н. та молодше. Змагалися команди з Новоайдару, Станиці-Луганської, Мілового та Сєвєродонецька (КДЮСШ4, КДЮСШ3).

За результатами напруженої боротьби:

1 місце - команда ДЮСШ (Новоайдар);

2 - команда КДЮСШ4;

3 - команда КДЮСШ3.

*   *   *

З 22 по 27 листопада з нагоди Дня Збройних Сил України проводилися змагання з волейболу на першість серед збірних команд військових частин оперативно-тактичного угруповання «Північ».

На спортивному майданчику не було рівних команді 79 ОДШБр, яка виборола ПЕРШЕ місце, здобувши перемогу над командою 95 ОДШБр, якя посіли ДРУГЕ місце. ТРЕТЄ місце зайняла команда 30 окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького.

Високий рівень гри та фізичної підготовки показали й інші учасники фіналу, зокрема команди ОТУ «Північ», 140-го батальйону морської піхоти та 26-ї артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича.

Більш докладно в матеріалі «ПЕРЕМАГАЄ не той, хто сильніший, а ТОЙ, ХТО ГОТОВИЙ ЙТИ ДО КІНЦЯ!» http://sed-rada.gov.ua/novini-mista/peremagaie-ne-toy-hto-silnishiy-toy-hto-gotoviy-yti-do-kincya_29-11-2021

*   *   *

24 листопада в Льодовому палаці спорту (КДЮСШ4) відбувся Кубок міста Сєвєродонецьк з футболу серед дітей віковій групі 2010-11 років народження в рамках акції «16 днів проти насильства».

В турнірі брали участь 6 команд:

• КДЮСШ2 Сєвєродонецьк;

• КДЮСШ4 Сєвєродонецьк;

• «Рубіжне»;

• КДЮСШ4-2 Сєвєродонецьк;

• «Прорив» Сєвєродонецьк;

*   *   *

25-26 листопада на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 4 міста Сєвєродонецьк відбулися ігри серед юнаків 2009-2010 років народження відкритого кубку міста Сєвєродонецьк з футзалу серед дітей в рамках акції «16 днів проти насильства».

Результати ігор у групі команди КДЮСШ 2 такі:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Новоайдар (смт. Новоайдар) 4:0

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Освіта (м. Лисичанськ) 5:1.

У півфіналі спортсмени КДЮСШ 2 перемогли команду ДЮСШ м.Рубіжне з рахунком 4:1, а у фіналі – з міста Лисичанськ з рахунком 9:4, що привело команду до перемоги у змаганнях.

Переможні голи до воріт суперників забивали: Іван Сімбірьов, Захар Корєнев, Макар Гавриленко, Кирило Хімченко, Платон Болото, Дмитро Балашов, Дмитро Занін, Ярослав Задорожній, Богдан Тимошенко, Максим Мирошниченко, Данііл Крухмальов.

Кращим бомбардиром турніру визнаний Захар Корєнев.

Підготував спортсменів Євген Сімбірьов.

*   *   *

26-28 листопада в м. Сіверськ відбувся Відкритий турнір з міні-футболу серед юнацьких команд 2010-2011 рр., на кубок AVANGARD CUP та на призи від КЗ «ЦФЗН» Спорт для всіх.

У турнірі взяли участь 8 команд з Луганської, Донецької та Харківської областей.

Згідно з регламентом змагань команди були розділені на 2 групи. Отже, результати ігор вихованців КДЮСШ 2 в групі «В» такі:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – ФК «Фортуна» (м. Костянтинівка) 13:1

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – ФК «Прорив» (м. Сєвєродонецьк) 6:3

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Юніор (м. Балаклія) 9:1.

У 1/2 фіналу  вихованці КДЮСШ 2 зустрілися з командою «Колос» з Харківської області та з результатом 3:1 перемогли. Голи забили Ілля Сахнюк та Микита Граф.

У фіналі – перемогли команду з Гірського, що на Луганщині, з рахунком 2:1, що привело до золота турніру. Забитими голами знову відзначилися Ілля Сахнюк та Микита Граф.

Кращим гравцем турніру визнано Микиту Графа, а кращим захисником – Архипа Воронкіна.

Підготував спортсменів Всеволод Семенов.

*   *   *

26 листопада в спортивній залі "Олімпія" КДЮСШ 3 проводився Кубок Луганської області з волейболу серед дівчат 2005 року народження і молодше. В змаганнях брали участь 6 команд (близько 80 учасників) із міст області: Старобільськ, Сєвєродонецьк, Кремінна, Новоайдар.

Місця в групах розподілилися наступним чином:

Група "А"

Луганська обласна ЛІФКС - І місце;

Сєвєродонецька КДЮСШ 3 - ІІ місце;

Старобільська ДЮСШ - ІІІ місце;

Група "В"

ДЮК "ОРЛЯ" - І місце;

Сєвєродонецька КДЮСШ 4 - ІІ місце;

Новоайдарського ДЮСШ - ІІІ місце.

Результати загального заліку Кубку Луганської області з волейболу серед дівчат 2005 р. н. і молодше:

І м - ДЮК "ОРЛЯ" (м. Старобільськ)

ІІ м - ЛО ЛІФКС (м. Кремінна)

ІІІ м - КДЮСШ 3 (м. Сєвєродонецьк)

*   *   *

27 листопада в КДЮСШ 1 закінчився III відкритий турнір з боксу пам‘яті В. Плотнікова.

В змаганнях прийняли участь спортсмени із Запорізької, Миколаївської, Луганської, Херсонської, Донецької, Київської та Харківської областей.

За результатами проведених боїв команда міста Сєвєродонецьк посіла 3 місце.

Вихованці КДЮСШ 1 посіли наступні місця:

Золото виборов - Сєбєлєв Гліб, 2 місця посіли - Анікушин Ілля, Чичулін Данило та Гіді Дмитро, 3 місця отримали - Скляренко Артем, Бєсєда Денис та Попов Олександр.

*   *   *

27 листопада відділення черлідингу КДЮСШ4 провели захід до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Старша група відділення черлідингу в розважальній спортивноігровій формі розповідала молодшим про повагу один до одного; закликали бути уважними та справедливими до почуттів інших, звертати увагу на емоційний стан своїх однолітків.

*   *   *

27 листопада вихованці КДЮСШ4 приєдналися до участі у міжнародному онлайн-семінарі з карате JKS. Це дійсно унікальна подія - спортсмени з усього світу мають можливість тренуватися разом одночасно, але знаходяться у своїх спортивних залах.

Захід проведено завдяки Takashi Yamaguchi sensei, Kanayama sensei, Matsue sensei, Watanabe sensei.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!