Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 29.03.2021)

29-03-2021

22 березня спортсмени КДЮСШ4 м. Сєвєродонецьк у складі збірної Луганської області змагалися  на Чемпіонаті України у більярдному клубі "Авіатор" м. Київ.

*   *   *

25 березня в спортивній залі КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк проводився Чемпіонат Луганської області з баскетболу серед юнаків 2003 – 2004 р.н. та молодше.

У змаганнях брали участь 5 команд (близько 60 спортсменів) із міст та районів Луганської області: м. Сєвєродонецьк (КДЮСШ 3-1; КДЮСШ 3-2), м. Рубіжне (ДЮСШ №1), м. Старобільськ (ДЮК «Орля») та м. Лисичанськ (педагогічний коледж).

І підгрупа:   ДЮК «Орля»; КДЮСШ 3; ДЮСШ №1

ІІ підгрупа: ДЮБК «Шаман»; ЗОШ №4; ПКУ «ДЮСШ»

В загальному заліку місця розподілились наступним чином:

І місце  – КДЮСШ 3-1 м. Сєвєродонецьк

ІІ місце  – ДЮК «Орля» м. Старобільськ

ІІІ місце  – КДЮСШ 3-2 м. Сєвєродонецьк

*   *   *

25 березня відбулась зустріч  Відкритої першості КДЮСШ 4 з футзалу серед дітей 2011-2012 року народження.

В змаганнях приймало участь 6 команд: КДЮСШ 4 м.Сєвєродонецьк, «Прорив» м.Сєвєродонецьк, «Локомотив» м.Попасна, ДЮСШ м. Лисичанськ,  ДЮСШ м.Гірське та КДЮСШ2 м.Сєвєродонецьк.

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ м.Гірське 2:0

Таким чином, наймолодші вихованці КДЮСШ 2 зайняли І місце.

Кращим гравцем змагань визнали воротаря Гліба Лазаренко, який у трьох матчах не пропустив жодного м'яча.

Команду підготував тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

*   *   *

26-27 березня у басейні КДЮСШ4 пройшов відкритий Чемпіонат міста з плавання. 80 спортсменів змагалися за чемпіонський титул та золоті медалі.

*   *   *

28 березня у місті Бахмут відбувся Відкритий Чемпіонат Донецької області з карате JKS.

Вихованці Сєвєродонецької КДЮСШ4 відділення карате прийняли участь у змаганнях та вибороли:

Ніка Дутова - І місце (ЗОЛОТО) з КУМІТЕ та ІІ місце (СРІБЛО) з КАТА;

Вероніка Орлова -  ІІ місце (СРІБЛО) з КАТА.

Тренер-викладач відділення карате: Ольга Дутова.

*   *   *

27-28 березня в м.Кремінна відбувся Чемпіонат Луганської області з маунтенбайку. У змаганнях приймали участь спортсмени з КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецька, СК ЗЕНІТ м.Рубіжного, ЛОЛІФКС та СДЮСШОР «Олімпійська надія» м.Кремінної.

На рахунку вихованців КДЮСШ 2: 5 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалі.

В перший день змагань в індивідуальній гонці переможницею чемпіонату стала Ксенія Воронова. Срібло завоювали Владислава Пікалова та Єгор Романюк. Бронзовими призерами стали Владислав Редька, Дмитро Антіпов та Софія Шевченко.

В груповій гонці переможне золото здобули Дмитро Жепка, Віталій Редька, Єгор Романюк та Ксенія Воронова.  Срібло виборов Матфей Коробка. Бронзовим призером став Дмитро Антіпов.

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

*   *   *

В стінах Льодового палацу спорту м.Сєвєродонецька пройшов ІІ всеукраїнський фестиваль хореографії "ТріДеДенс". У конкурсі прийняли участь танцювальні колективи з різних куточків України.

Відділення черліденгу КДЮСШ4 прийняли участь та вибороли перше місце у номінації «Вільна танцювальна композиція» змішаної категорії.

Вітаємо зі спортивними успіхами тренерів-викладачів та їх вихованців!