Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 28.09.2021)

28-09-2021

22-27 вересня в місті Санта-Марта (Колумбія) проходив Чемпіонат з плавання в ластах (марафонські запливи).

В складі національної збірної України, що брала участь у цих змаганнях був і представник сєвєродонецької ДЮСШ водних видів спорту «Садко» МСМК Володимир Сущенко.

На дистанції 4 по 2000м змішаної естафети команда сбірноі України у складі Олексій Захаров (Київ), Вікторія Уварова (Харків), Єлізавета Вакарєва (Харків) та Володимир Сущенко (Сєвєродонецьк) в напруженій боротьбі здобула СРІБНІ нагороди, поступившись на фініші першому місцю лише 4 десятих на загальній̆ протяжності 8 км.

У Сєвєродонецьку в ДЮСШ ВВС «Садко» спортсмена Володимира Сущенка готує тренер Олександр Золотов.

*   *   *

23-26 вересня в м.Лиман пройшов Відкритий Чемпіонат Донецької області в багатоденній гонці серед юніорів, юніорок, юнаків,  дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат.

В змаганнях приймали участь велосипедисти Луганської та Донецької областей.

За сумою багатоденної гонки спортсмени КДЮСШ 2 міста Сєвєродонецьк  Данило Сурженко та Ярослав Богоутдінов завоювали срібло.

В груповій гонці Єгор Романюк (КДЮСШ 2) виграв ІІ етап, а Ксенія Воронова (КДЮСШ 2) стала срібною призеркою.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

*   *   *

25 вересня в м. Рубіжне відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед чоловіків та жінок , юнаків та дівчат 2005-07, 2008-10 р.н.

На змагання прибули вихованці КДЮСШ 1 та продемонстрували свої навики та уміння.

За результатами проведених боїв місця розподілились наступним чином:

- в категорії дорослі – золото виборов Ольшанський Олег вагова категорія 73 кг, срібло отримали Швец Богдан -73 кг, Шевченко Олексій – 90 кг та Рисухін Богдан 100 кг.

- серед молодших кадетів золотими призерами стали Тулінов Тимур - 50 кг та Кисельов Олег 55 кг, другі місця посіли Бєлов Віталій 66 кг та Рисухін Богдан +90 кг, бронзу отримав Лихач Микита 60 кг;

- серед юнаків золото виборов Мартовицький Олексій в ваговій категорії 50 кг, друге місце посіла Рєзнік Софія 44 кг, бронзу отримали Шевченко Нікіта 46 кг, Сюткін Артем 46 кг, Сироватка Микита 60кг та Величко Матвій 66 кг.

Тренери дзюдоїстів Олександр Тарельник та Ігор Сідєльніков.

*   *   *

25 вересня відбулось дві зустрічі Чемпіонату Луганської області з футболу серед команд юнаків 2011-2012 р.н.

Результати гри вдома:

КДЮСШ 2 - ДЮСШ Рубіжне 1:0

Гол забив Владислав Провоторов.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

Результати гри в смт.Новоайдар юнаків 2011-2012 р.н. другого складу:

КДЮСШ 2 - ДЮСШ Новоайдар 9:1

КДЮСШ 2 - ДЮСШ Марківка 1:0

Голи забили: Владислав Гуцол, Давид Ларгін, Данило Сушко, Алі Авад.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

*   *   *

25 - 26 вересня на базі КДЮСШ4 пройшов Чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років.

У змаганнях приймало участь 20 учасників серед хлопців та 8 учасниць серед дівчат.

Це були спортсмени з міст Рубіжне, Лисичанськ, Мілове, Сєвєродонецьк та Кремінна.

Від КДЮСШ 4 прийняли участь Гупалюк Ярослава, Межинський Ілля та Ісрафілов Амірхан.

*   *   *

26 вересня відбулось дві зустрічі Чемпіонату Луганської області з футболу серед команд юнаків 2007-2008, 2009-2010 р.н.

Результати гри 2009-2010 р.н.:

КДЮСШ 2 - ДЮСШ Біловодськ 3:0

Голи забили: Роман Бойко, Іван Вдовиченко.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

Результати гри в смт.Новоайдар юнаків 2007-2008 р.н.:

КДЮСШ 2 - ДЮСШ Новоайдар 2:0

Голи забили: Дмитро Сухарев, Іван Ткаченко.

Команду підготував тренер-викладач Андрій Микитченко.

*   *   *

В КДЮСШ 4 (Льодовий палац спорту) проводяться активні тренування наймолодших спортсменів відділення більярдного спорту.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (3 оценок)