Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 24.05.2021) ОНОВЛЕНО +ВІДЕО!

24-05-2021
Категорія: 

З 17 по 20 травня в м. Київ відбувся Клубний чемпіонат України Супер ліга сезон 2021 жінки, 4 тур.

Команда м.Сєвєродонецька в склад якої увійшли вихованці КДЮСШ 1: Шередега Софія, Афанасьєвська Віолетта та Чернявська Олена - виборола золото на цьому чемпіонаті.

За підсумками чотирьох турнірів КЧУ «Супер Ліга» сезон 2021 команда Сєвєродонецька в яку входили вихованці КДЮСШ 1 посіла 2 місце командне.

Тренер: Олександр Мінін.

А Вероніка Матюніна посіла 6 місце у ]]>рейтингу найсильніших спортсменок Федерації настільного тенісу України]]>!

*   *   *

З 19 по 24 травня 2021 року в м. Дніпро відбувся Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків, юніорів та молоді (швидкість, трудність, багатоборство).

Вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецька теж прийняли участь в цьому чемпіонаті та показали блискучий результат.

Золото виборов – Гудим Єлісей в категорії трудність, бронзу отримав – Абрамкін Микита в категорії швидкість та багатоборство.

*   *   *

З 18 по 21 травня 2021 року в місті Тростянець вихованці КДЮСШ 2 приймали участь у Відкритому турнірі з футболу серед юнаків 2009-2010 років народження «TROSTYANETS FOOTBALL «NIKA» CUP -2021».

У турнірі зустрілись найсильніші юнацькі команди, тому видалась можливість перевірити власні сили проти серйозних суперників.

Результати напружених матчів:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Тростянець 1:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Мрія» Куп’янськ 1:0

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ 15 Київ 0:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Молодь» Полтава 14:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – Кременчук 1:2 (по пенальті)

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Барса 2» Суми 2:0

За підсумками турніру хлопці стали XI з XVI команд.

Голи забили: Іван Сімбірьов, Платон Городов, Богдан Тимошенко, Ярослав Задорожній, Захар Коренєв, Платон Шматько.

Кращим гравцем визнано Платона Болото.

Юні футболісти показали відмінну фізичну підготовку і найвищу ступінь спортивного азарту.

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Євген Сімбірьов.

*   *   *

20 травня 2021 року в м. Сєвєродонецьк в ігровій залі КДЮСШ 3 відбувся Чемпіонат Луганської області з баскетболу серед юнаків 2005 – 2006 р.н. та молодше; 2009 – 2010 р.н. та молодше.

В змаганнях брали участь 7 команд (близько 80 спортсменів) із міст Луганської області: Сєвєродонецьк, Старобільськ, Кремінна, Рубіжне, Троїцьке. 

За підсумками місця розподілилися наступним чином:

юнаки 2009 – 2010 р.н. та молодше -

І місце  –  КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк;  

ІІ місце  –  ДЮСШ м. Рубіжне;

ІІІ місце –  ДЮСШ м. Кремінна

В номінації «кращій гравець» Чемпіонату був нагороджений учень тренера Юрія Букрєєва – Теляшенко Марк.

юнаки 2005 – 2006 р.н. та молодше -

І місце  –  КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк;  

ІІ місце  –  ДЮСШ м. Рубіжне;

ІІІ місце –  ДЮК «Орля» м. Старобільськ

В номінації «кращій гравець» Чемпіонату був нагороджений учень тренера Георгія Рабульця – Козирєв Ярослав.

*   *   *

З 20 по 23 травня в м.Рівне відбувся Чемпіонат України в парній груповій гонці (МТВ). В змаганнях приймали участь команди з Харківської, Чернівецької, Кіровоградської, Рівненської, Луганської, Чернігівської, Донецької, Волинської, Хмельницької, Вінницької, Закарпатської областей та команди м.Київа.

До складу команди Луганської області увійшли вихованці КДЮСШ 2 та ЛОШВСМ.

В парній груповій гонці:

Юнаки (3 кола * 4,3 км) Данило Сурженко з Данилом Соколовим (ЛОШВСМ) здобули ЗОЛОТО.

Дівчата (2 кола * 3,3 км) Ксенія Воронова з Софією Шевченко вибороли БРОНЗУ.

Юних велосипедистів підготував тренер-викладач Євген Ігнатов.

*   *   *

21-22 травня на базі басейну КДЮСШ4 (вул. Гоголя 37/1) пройшов чемпіонат Луганської області з плавання серед молоді та юніорів .У змаганнях прийняли участь 110 спортсменів з трьох міст-  Сєвєродонецьк, Кремінна та Рубіжне.

До речі, робота басейну більше не залежить від міського опалення - завдяки запуску пелетної котельні відтепер басейн може проводити змагання будь-коли.

*   *   *

З 21 травня в Харківському більярдному клубі «mr.Morris» на Чемпіонаті України серед юніорів, юнаків та дівчат «Комбінована піраміда» приймали участь вихованці КДЮСШ4 відділення спортивного більярду: Чумак Давід, Герліванов Іван та Дутова Ніка.

У змаганнях приймало участь 82 спортсмени (20 юніорів, 27 юнаків, 10 дівчат, 25 юнаків та дівчат молодшої вікової групи) з 13-ти регіонів України.

Також традиційно пройшов Кубок України «Вільна піраміда» серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи  (віком до 11-ти років), 25 юнаків та дівчат з 6-ти областей України.

Яскраві спогади  учасникам Чемпіонату України з Комбінованої піраміди залишила зустріч з легендами українського більярду -на відкритті змагань були присутні Альона Афанасьєва та Олександр Паламар.

З вихованців КДЮСШ4 призером став  Чумак Давид - III місце серед юніорів.

*   *   *

21 – 24 травня  команда спортсменів (2008 р.н.) КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк приймала участь у відкритому чемпіонату Харківської області з гандболу серед юнаків та дівчат 2006 – 2007 р.н. і молодше, який проводився в м. Куп’янськ.

У змаганнях брали участь 10 команд (близько 120 спортсменів) із міст: Харків, Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Куп’янськ (Харківська обл.), Охтирка (Сумська обл.), Чорноморськ (Одеська обл.).

Команда КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк зайняла ДРУГЕ місце в свої вікової категорії.

Кращі гравці команди КДЮСШ 3: Солодкий Владислав та Золотарьов Ілля.

*   *   *

22 травня 2021 року в місті Кремінна в залі КУ ЛОФЦ «Олімп» пройшов Відкритий Чемпіонат м.Кремінна з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, до 15 років та до 17 років.

У змаганнях приймали участь спортсмени з м.Кремінна, м.Сєвєродонецька, м.Сватове, смт.Новопсков та смт.Петропавлівка.

Результати змагань вихованців КДЮСШ 2 серед юнаків:

до 13 років

Андрій Ковальов у ваговій категорії 73кг з сумою двоборства 135 кг - І місце

до 15 років

Іван Хохлов у ваговій категорії 89 кг з сумою двоборства 182 кг - І місце

до 17 років

Данило Запорожський у ваговій категорії 67 кг з сумою двоборства 207 кг – І місце

Даніїл Кошевий у ваговій категорії 73 кг з сумою двоборства 197 кг посів ІІ сходинку

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, солодкими призами та пам'ятними подарунками.

Спортсменів підготував тренер-викладач Андрій Кравець.

*   *   *

22 травня в м. Сєвєродонецьк в палаці та залі тенісу відбувся турнір вихідного дня з тенісу в вікових категоріях до 9 років ( червоний м’яч ), до 10 та до 11 років. Змагання проходили в мікстовому розряді. Загалом в турнірі участь прийняли спортсмени КДЮСШ 1 та ЛО ДЮСШОР «Олімпійська Надія».

За результатами зіграних зустрічей місця розподілились наступним чином :

- в категорії до 9 років 1 місце – виборов Родіонов Роман, друге місце посіла – Серебрянська Евеліна та третє – Павлєцова Ганна;

- до 10 років перше місце виборов – Каліта Ілля, друге - Бєсєда Володимир та третє – Анцифєрова Дана;

- до 11 років золото виборов – Загоруй Марк, друге місце посів – Кунченко Ярослав та бронзу отримав – Шередега Ігор вихованець ЛО ДЮСШОР «Олімпійська Надія».

*   *   *

22 – 23 травня в м. Харків відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо 2 етап дитячої ліги серед юнаків 2009  - 2010 р.н.

На змагання прибуло понад 400 спортсменів з різних областей України.

Вихованці КДСЮШ 1 теж прибули на цей турнір та показали чудовий результат.

Величко Матвій виборов - золото та Шевченко Нікіта - бронзу.

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

23 травня в м.Щастя вихованці КДЮСШ 2 приймали учать двома складами у фінальних зустрічах Чемпіонату Луганської області з футболу 2021 р. серед юнаків 2010-2011 року народження.

Зустріч відбулась динамічно, впевнено, майстерно!

Результати матчів:

ПІВФІНАЛ:

КДЮСШ 2 (1) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Рубіжне 1:2

КДЮСШ 2 (2) Сєвєродонецьк – «Шахтар» Щастя 1:0

МАТЧ за ІІІ місце:

КДЮСШ 2 (1) Сєвєродонецьк – «Шахтар» Щастя 0:1

МАТЧ ЗА І місце:

КДЮСШ 2 (2) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Рубіжне 5:1

Вихованці КДЮСШ 2 (1) посіли IV сходинку,

КДЮСШ 2 (2) у результаті зустрічей у Чемпіонаті показали свою майстерність та завзятість, і в запеклій боротьбі стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ.

Кращим воротарем Чемпіонату Луганської області визнали - Гліба Лазаренко.

Кращим нападником визнали – Захара Коренєва.

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

 





Рейтинг: 
Средняя: 5 (5 оценок)
628
0