Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 22.02.2022)

22-02-2022

17-21 лютого у місті Житомир відбувся 1-й етап Кубку України «GGPoker Open» серед чоловіків «Комбінована піраміда» та серед жінок «Вільна піраміда».

У змаганнях прийняв участь вихованець відділення спортивного більярду КДЮСШ4 Чумак Давід.

*   *   *

18-20 лютого у місті Енергодар відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу «Юний Олімпієць».

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі та стали переможцями!

Золото вибороли - Погорелов Артем, Антоненко Назар, Беседа Денис, Віткалов Дамір, Шаповаленко Ярослав, Черепаха Олександр, Зімич Максим, Верховод Олександр, Величко Олександр, Козаченко Іван, Тітаренко Єгор, Алієв яхья Етобар огли, Каданцев Семен та Окопний Ігор.

Тренер: Сергій Воронов.

*   *   *

18-20 лютого у місті Слов’янськ проходив Чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року та юнаків і дівчат до 13 років.

На змагання прибули дзюдоїсти з Харківської, Донецької та Луганської областей .

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь на цьому турнірі та посіли наступні місця: в віковій категорії до 13 років бронзу вибороли - Кисліцин Микита та Дашдаміров Рамі, серед юніорів сєвєродонецькі дзюдоїсти також отримали бронзу - Макєшин Назар, Кисельов Олег та Рисухін Богдан.

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

У суботу, 19 лютого, на базі КДЮСШ4 проведено чергову зустріч з футзалу у рамках Чемпіонату області серед дітей 2011-2012 р.н.

На майданчику змагалися команди КДЮСШ4 (тренер Костянтин Бублік) та ДЮСШ м.Лисичанськ (тренер Олег Шкіря).

Результат гри - рахунок 3:0 на користь господарів майданчику.

*   *   *

19 лютого  на базі КДЮСШ4 в рамках Чемпіонату Луганської області з футзалу зустрічалась  команда «Стожари» м. Сватове з командою «Енергія» м. Щастя . Рахунок гри 4:4

*   *   *

19 лютого на волейбольному майданчику Льодового Палацу спорту (КДЮСШ4) пройшов відкритий Чемпіонат міста Сєвєродонецьк серед дівчат 2007 р.н. та молодше.

Участь приймали команди КДЮСШ4 (1), КДЮСШ3, "Артемсіль"(м. Соледар), ДЮСШ (Новоайдар) та КДЮСШ4 (2).

Яскраві та емоційні ігри тривали з 9:00 до 17:45.

За результатами змагань:

- Перше місце посіла команда КДЮСШ4 (1)

- Друге місце - ДЮСШ ( Новоайдар)

- Третя сходинка п’єдесталу дісталася команді "Артемсіль" з міста Соледар.

*   *   *

20 лютого відбулися фінали Чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд юнаків 2009-2010 р.н..

Команда КДЮСШ 2 у півфіналі грала з представниками Кремінщини. Гра закінчилася з рахунком 8:0 на користь команди КДЮСШ 2.

Голами у півфіналі відзначилися: Іван Сімбірьов, Богдан Тимошенко, Макар Гавриленко, Захар Коренєв.

У фіналі КДЮСШ 2 перемогла команду з м. Лисичанськ з рахунком 3:1 та здобула чемпіонство.

Голи забивали: Іван Сімбірьов, Богдан Тимошенко, Захар Коренєв.

Кращим захисником визнано Макара Гавриленка, а кращим нападником - Івана Сімбірьова.

У «Срібному кубку», який відбувся у м. Старобільську, команда КДЮСШ 2 у півфіналі перемогла команду-господаря з рахунком 6:0.

Голи забивали: Роман Бойко, Ілля Сахнюк, Єгор Сальніков.

У фіналі грали з командою ДЮСШ з смт. Новопсков. Матч завершився нічиєю 2:2.

Голами відзначилися Єгор Сальніков та Микита Граф.

За результатами ігор команда КДЮСШ 2 виборола ПЕРШЕ місце змагань!

Кращим гравцем турніру визнано Іллю Сахнюка.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Всеволод Семенов.

*   *   *

20 лютого у великій демонстраційній залі Льодового Палацу спорту (КДЮСШ4) пройшли традиційні відкриті кваліфікаційні змагання з  сучасної хореографії "ENERGY DANCE".

*   *   *

У період XXIV зимових олімпійських ігор, у рамках Всеукраїнського заходу "Свято олімпійського прапору", на базі КДЮСШ4 тренерами відділення карате та черліденгу проведено лекції з переглядом виступів національної збірної України у Пекіні та естафети з подарунками та солодкими призами.

*   *   *

А наймолодші тенісисти КДЮСШ 1 вирішили в такий оригінальний спосіб привітали всіх знайомих і незнайомих з Днем закоханих!

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо успіхів та нових досягнень!