Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 22.02.2021) (ДОПОВНЕНО +НОВІ ФОТО)

22-02-2021

18 лютого на базі КДЮСШ4 та КДЮСШ3 пройшов чемпіонат Луганської області з волейболу серед дівчат.

*   *   *

20 лютого вихованці КДЮСШ4 м.Сєвєродонецьк виграли в команди Станиці-Луганської ДЮСШ з рахунком 9:0. Це була остання гра в групі "А" у рамках відкритого чемпіонату Луганської області з футзалу (серед дітей віком 2006-2007 р.н.).

*   *   *

20 – 21 лютого на базі КДЮСШ4 (Льодовий палац спотру) проведено Турнір з футзалу пам'яті В.В.Єрьомкіна серед ветеранів"40+" та"50+".

Переможцями змагань в 4-й раз поспіль стала Сєвєродонецька команда ветеранів «СКВ-Комфортне місто».
Крім командної перемоги, гравці цієї команди отримали персональні нагороди:
- Кращий гравець - Ігор Шопін
- Кращий нападник - Микола Прибега

Бронзовим призером турніру стала також сєвєродонецька команда «Продмашстрой». Капітаном команди є Костянтин Вікторович Бублик - тренер відділення футзалу КДЮСШ4.

*   *   *

Вихованці КДЮСШ4 відділення черліденгу готуються до виступу на змаганнях у Харкові 27.02.2021р. та одночасно додають яскравості своїми номерами іншим спортивним заходам міста . На перервах Турніру з футзалу пам'яті В.В.Єрьомкіна 20-21 лютого дівчата підтримували учасників змагань.

*   *   *

19-21 лютого на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» міста Сіверськ пройшов турнір з міні-футболу серед юнаків 2012-2013 р.н. на Кубок СОК «Доломітчик» та на приз ДЮФК «Авангард».

У турнірі взяли участь 16 команди з міст Соледар, Харків, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасна, Сіверськ та Селидове Донецької області.

У турнірі приймали участь молодші вихованці КДЮСШ 2 2012-2013 року народження. Були розіграні групові та стикувальні матчі.

Результати напруженої боротьби:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ГДЮСШ Лисичанськ 2:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Метал» Харків 0:4

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ФК Локомотив Попасна 0:5

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Доломітчик» Сіверськ 6:3

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Артемсіль» Соледар 4:0

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ФК Тор Слов’янськ 4:0

Голи забили: Владислав Гуцол, Давід Жуган, Давід Ларгін, Дмитро Жданов, Данило Сушко, Артем Єрмаков.

За результатами турніру наші юнаки зайняли VIII місце з XVI команд-учасниць.

Юнаків підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

Средняя: 5 (2 оценок)