Пройшла відкрита першість КДЮСШ 1 з кікбоксингу «Різдв‘яна Рукавичка».

В змаганнях прийняли участь всі вихованці секції кікбоксингу.

За результатами проведених боїв місця розподілились наступним чином:

1 місця посіли - Гудим Ярослав , Бойко Давид, Гіді Олександр, Міроненко Максим, Алієв Емір, Кліманова Дар‘я, Яворський Ростислав, Манец Назар, Гребенюк Микита, Соболєв Степан, Прояков Владислав, Шапкін Андрій, Даміров Узеір та Щербіна Дар‘я.

2 місця - Губанов Михайло, Бородавка Костянтин, Хохлов Всеволод, Чаус Денис, Коротін Арсеній, Лєбєдін Данило, Гребенюк Данил, Крохмаль Микита, Волосенко Іван, Гудаков Михайло, Коротін Добриня, Паршин В‘ячеслав, Фролкін Максим та Чередніченко Костянтин.

*   *   *

10-12 грудня у смт. Ківшарівка (Харківська обл.), відбувся XІІ турнір з міні-футболу серед дітей 2013, 2012, 2011, 2010 р.н. на призи клубу «Мрія NORVEN».

Змагалися за медалі турніру команди з міст Харків, Полтава, Куп’янськ та Сєвєродонецьк.

Команда КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк у групі «А» виступила так:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – «Ворскла-2» (м. Полтава) 4:0

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – «NORVEN» (м. Куп’янськ) 3:2

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – «Мрія 1» (м. Куп’янськ) 6:2

У півфіналі командна КДЮСШ 2 зустрілася з командою «Мрія 2» з Куп’янщини. Рахунок матчу 8:0 на користь спортсменів КДЮСШ 2.

У фіналі вихованці КДЮСШ 2 перемогли команду «Мрія 1» з рахунком 7:0 та посіли 1 місце!

Підготував спортсменів Андрій Микитченко.

*   *   *

15-16 грудня у м. Сєвєродонецьку на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 4 відбувся Різдвяний турнір з футзалу серед команд юнаків 2013-2014 р.н.

Участь у змаганнях взяли 6 команд, а саме: КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк), КДЮСШ 4 (1) (м. Сєвєродонецьк), КДЮСШ 4 (2) (м. Сєвєродонецьк), «Прорив» (м. Сєвєродонецьк), "Гарант" (м. Лисичанськ), "Зоря" (м. Рубіжне).

За результатами матчів 1 місце посіла команда Гарант, 2 місце - КДЮСШ2 (тренер Андрій Микитченко), 3 місце - КДЮСШ4 (тренер Сергій Мельник).

*   *   *

З 16 по 19 грудня  в місті Енергодар (Запорізбка обл.) пройшов відкритий турнір з боксу «Юний олімпієць» присвячений до Дня Енергетиків.

Вихованці сєвєродонецької КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі.

За результатами проведених боїв боксери КДЮСШ 1 посіли наступні місця:

Гергель Іван посів 2 місце, Марканіч Ілля , Погорєлов Артем , Хортов Тимофій та Алієв Яхья Етібар огли вибороли 3 місця!

Тренер: Сергій Воронов.

*   *   *

17 грудня в м.Старобільськ відбувся Кубок Луганскої області з волейболу серед дівчат 2007 р.н. і молодше .

Приймали участь команди: Старобільськ ДЮСШ 1, Старобільськ ДЮСШ 2, Старобільськ "Орля", Новопсков, Новоайдар, Мілове, Северодонецьк КДЮСШ 4, Северодонецьк КДЮСШ 3, Щастя.

Результати змагань:

1 місце - Старобільськ ДЮСШ 1

2 місце - Новоайдар

3 місце - Северодонецьк КДЮСШ 4.

*   *   *

З 17 по 19 грудня у смт.Ківшарівка (Харківська обл.) відбувся XII всеукраїнський турнір з міні-футболу на призи ФК "Мрія NORVEN" серед юнаків 2012 р.н.

Юні футболісти КДЮСШ 2 за підсумками змагань стали ДРУГИМИ з семи команд.

КДЮСШ 2 - "NIKA" Суми 2:5

Кращим нападником визнали Давида Жугана.

Команду підготував тренер Євген Сімбірьов.

*   *   *

З 17 по 18 грудня у Києві відбувся фестиваль скелелазіння Big Boulder Battle.

Учні КДЮСШ 1 вибороли 2 ЗОЛОТІ МЕДАЛІ - Макогон Влад та Пашук Ярослава!

Срібло у Клочко Гліба!

*   *   *

17-18 грудня року на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 2 міста Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь команди з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне,  Бахмут, Кремінна.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали 1 золоту, 6 срібних та 1 бронзу медалей.

Кіра Бершинська – ІІ місце.

У запеклій боротьбі дівчата з міста Сєвєродонецьк вибороли ПЕРШЕ загальнокомандне місце, а хлопці – ДРУГЕ.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та  медалями Управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Спортсменів підготували тренери-викладачі з гімнастики спортивної Катерина Данильченко, Геннадій Шатохін та Любов Дорофеєва.

*   *   *

17-19 грудня в місті Івано - Франківськ пройшов Міжнародний турнір з боксу Ivano - Frankivsk Boxing Cup присвячений пам'яті Ігоря Гайдамаки.

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі та посіли: Чичулін Данило - 2 місце та Сєбєлєв Гліб виборов бронзу!

*   *   *

18 грудня старші боксери КДЮСШ 1 приймали участь в турнірі на призи Старобільської громади.

За результатами проведених боїв вихованці КДЮСШ 1 вибороли 12 золотих медалей та 2 срібні!

*   *   *

18 грудня у м.Лисичанськ пройшов Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики.

Вихованці КДЮСШ 2 привезли додому 2 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалей.

ЗОЛОТО - Ілля Дерюжко (30 м, стрибки у довжину);

СРІБЛО - Кіра Семенова (30 м, стрибки у довжину);

Денис Шмигов (300 м);

Ілля Члек (стрибки у довжину);

БРОНЗУ - Ілля Члек (30м, стрибки у довжину, 300 м);

Максим Решетняк (стрибок у довжину).

Спортсменів підготували тренери-викладачі Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

*   *   *

18 грудня в залі важкої атлетики Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 2 міста Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат міста Сєвєродонецьк з важкої атлетики серед юнаків до 15 та до 17 років.

У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна.