Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 17.05.2021)

17-05-2021
Категорія: 

14 травня пройшла першість КДЮСШ4 з волейболу. Змагання були край необхідні для того, щоб підтримати, заохотити і дозволити молодим гравцям, які не мають змагального досвіду, відчути себе частиною команди. З 28 вихованців було вирішено виставити змішані команди - по два гравці з кожної вікової групи.

*   *   *

Три призових місця завоювали сєвєродонецькі спортсмени на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого майстра спорту з дзюдо, бронзового призера Олімпійських ігор 1972 року, призера чемпіонатів Європи та світу Анатолія Новікова, який проходив у місті Харків.

Участь у змаганнях в Харківському палаці спорту «Зміна» взяли понад 100 спортсменів 2006-2008 р.н. з п’яти областей України.

Під час змагань було розіграні 5 комплектів медалей серед дівчат та 12 - серед юнаків.

За результатами проведених боїв місця розподілились наступним чином: срібло отримали Лихач Микита в ваговій категорії 60 кг та Рисухін Богдан в ваговій категорії 90+, бронзу виборов Кисельов Олег в ваговій категорії 55 кг.

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

15 травня на стадіоні КДЮСШ 2 відбувся Відкритий чемпіонат міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012 рр.н. та молодші.

У змаганнях приймали участь команди з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Кремінної.

Програма  складалась з бігу на 60 метрів, 200м, 400м, 60м з/б, стрибки у довжину та у висоту.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках вибороли:

2012-2013 років народження

Кирило Лукін: стрибок у висоту-85 см (ІІ місце), стрибок у довжину-3.22 (І місце), 60м-10.3 (ІІІ місце), 60 з/б-14.0 (І місце)

Карім Літвінов : стрибок у довжину 3.22-(ІІ місце), 200м-39.9 (І місце), 60 з/б-14.1 (ІІ місце)

2010-2011 років народження

Савелій Науменко: 60м-9.3 (ІІ місце), 60 з/б-10.7 (І місце), стрибок у довжину-4.34 (ІІ місце), стрибок у висоту-135см (І місце)

Таісія Кубрак: 60м-9.1 (І місце), 200м -34.0 (І місце), стрибок у довжину-4.06 (І місце)

Ілля Зязєв: 60 з/б-12.5 (ІІ місце), 400м – 1.22.4 (І місце), стрибок у довжину-4.18 (ІІІ місце)

Ілля Члек: 60 з/б-12.9 (ІІІ місце), 200м-38.7 (ІІ місце)

Аліса Дубовік: 200м-35.3 (ІІІ місце), стрибок у довжину-3.63 (ІІ місце)

Максим Кондрашов: стрибок у довжину - 90см (ІІ місце)

Дмитро Сентерєв: стрибок у довжину - 90см (ІІІ місце)

2008-2009 років народження

Софія Стажинська: стрибок у довжину-3.53 (ІІ місце), стрибок у висоту-105см (І місце), 60 з/б-13.6 (І місце)

Софія Щербак: 200м-31.5 (ІІ місце), 60м-9.4 (ІІІ місце)

Єва Ткаченко: 200м-31.9 (ІІІ місце), 400м -1.19.2 (ІІ місце), 60м-8.6 (І місце)

Андрій Мякушко: 400м-1.10.1 (І місце), 200м-30.6 (І місце), 60м-8.7 (І місце)

Владислава Шивкопляс: 400м-1.21.4 (ІІІ місце)

2006-2007 років народження

Святослав Савчук: 60м-7.75 (ІІ місце)

Микита Батуров: 60м-7.9 (ІІІ місце), 200м-26.5 (ІІ місце)

Валерія Лимар: : 60м-8.4 (І місце), 200м-29.4 (І місце), 400м-1.11.3 (І місце)

Гліб Ємець: 60 з/б-10.5 (ІІ місце), 400м-59.9 (ІІ місце)

Ростислав Хлапонін: 60 з/б-10.5 (ІІІ місце)

Владислав Воєводин: 400м-57.7 (І місце)

Олена Єрмоленко: 400м-1.23.4 (ІІІ місце)

Олександр Мішин: стрибок у висоту-135см (ІІІ місце)

Переможці та призери змагань в особистій першості були нагороджені грамотами і медалями відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

*   *   *

15 травня в КДЮСШ4 у рамках товариської зустрічі з ФК"Прорив" зіграли вихованці відділення футзалу (2009-2010р.н.).

Зустрічі пройшли в теплій і дружній атмосфері. Спортсмени та спортсменки здобули багато досвіду та яскравих вражень від спілкування.

*   *   *

15 - 16 травня продовжився  Чемпіонат Луганської області з футболу 2021 р. серед команд юнаків 2004-2005, 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 років народження.

16 травня відбулась зустріч в місті Кремінна серед команд-юнаків 2008-2009 рр.н. між КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк та ДЮСШ Кремінна.

Результати матчу:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк - ДЮСШ Кремінна 13:0

Голи забили: Костянтин Шамугія, Ярослав Глєбін, Богдан Тимошенко, Платон Городов, Іван Сімбірьов, Микита Кара.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

15 травня в смт.Новопсков та 16 травня в смт.Марківка пройшли відбіркові матчі для виходу у фінал Чемпіонату Луганської області серед юнаків 2010-2011рр.н.

Рахунки матчів:

КДЮСШ 2 (2) Сєвєродонецьк – «Юніор» Старобільськ 6:0

КДЮСШ 2 (1) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Старобільськ 4:0

КДЮСШ 2 (1) Сєвєродонецьк – «Юніор» Старобільськ 0:1

КДЮСШ 2 (1) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Марківка 5:0

КДЮСШ 2 (1) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Новопсков 4:1

КДЮСШ 2 (2) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Марківка 6:0

КДЮСШ 2 (2) Сєвєродонецьк – ДЮСШ Новопсков 9:0

КДЮСШ 2 (2) Сєвєродонецьк – ДЮСШ » Старобільськ 12:0

Кращі гравці КДЮСШ 2(2): Захар Коренєв, Дмитро Балашов, Єгор Сальніков, Дмитро Занін.

Кращі гравці КДЮСШ 2(1): Максим Ізварін, Лев Агаєв, Максим Гусак.

За результатами футбольних матчів команди-юнаків КДЮСШ 2 двома складами увійшли до фіналу Чемпіонату Луганської області з футболу 2021р.

Юнаків підготувал тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

*   *   *

15-16 травня на автошляху між с.Воєводівка та с.Кудряшівка відбувся Чемпіонат Луганської області з велоспорту на шосе.

У змаганнях приймали участь спортсмени СК «Зеніт» м.Рубіжне, КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк, СДЮСШОР «Олімпійська Надія», Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту, Луганська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Результати вихованців КДЮСШ 2:

В індивідуальний гонці здобули:

ЗОЛОТО - Ксенія Воронова, Єгор Романюк, Данило Сурженко

СРІБЛО  - Матфей Коробка, Софія Шевченко

БРОНЗУ – Дмитро Жепка, Антипов Дмитро

В групові гонці:

ЗОЛОТО – Ксенія Воронова, Єгор Романюк

СРІБЛО – Данило Сурженко, Софія Шевченко, Матфей Коробка

БРОНЗУ – Ярослав Богоутдинов, Дмитро Жепка, Дмитро Лозовий

В командному заліку команда сєвєродончан посіла ПЕРШУ СХОДИНКУ.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

*   *   *

16 травня в м. Лисичанськ  відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед підлітків 2007-09, 2010-12 р.н.

На змагання прибули вихованці КДЮСШ 1 та продемонстрували свої навики та досягли непоганих результатів.

Чемпіонами області стали  – Кучма Давид (25кг), Мартовицький Михайло (31 кг), Ярошевич Данило (35 кг), Шевченко Нікіта  (42 кг), Мартовицький Олексій (46 кг), Кисельов Олег (55 кг), Величко Матвій (65) та Рєзнік Софія (43 кг).

Срібло отримали – Бережко Григорій ( 31 кг), Овчаренко Максим ( 25 кг) , Пилипенко Серафім (28 кг) та Бєлов Віталій ( 55 кг).

Бронзові нагороди – Боровський Назар (31 кг), Фонотов Іван (25 кг), Сироватка Микита (65 кг) та Лихач Микита (60 кг).

Тренер: Олександр Тарельник.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА





Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
270
0