Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 15.11.2021)

15-11-2021

6-7 листопада в м. Кремінна відбувся ІІІ етап Відкритого чемпіонату Луганської області з велоспорту маунтенбайк.

Змагання проходили за віковими категоріями: 2009-2010 р.н, 2007-2008 р.н., 2005-2006 р.н., 2003-2004 р.н., 2002 р.н. та старші, ветерани.

Вихованці КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецька в особистих заліках завоювали:

КРОС-КАНТРІ:

ЗОЛОТО - Давид Цимбалюк, Іван Клименко, Ксенія Воронова, Дмитро Жепка, Данило Сурженко.

СРІБЛО – Дмитро Лозовий, Євген Степанов, Софія Шевченко.

БРОНЗУ - Ярослав Богоутдінов, Катерина Шовкопляс, Дмитро Горемикін, Дмитро Антіпов, Анастасія Сініцька.

В дисципліні ШОРТ-ТРЕК:

ЗОЛОТО – Дмитро Лозовий, Іван Клименко, Ксенія Воронова, Данило Сурженко, Дмитро Жепка.

СРІБЛО – Давид Цимбалюк, Євген Степанов, Софія Шевченко, Дмитро Антіпов, Данило Сурженко.

БРОНЗУ - Ярослав Богоутдінов, Єгор Романюк, Катерина Шовкопляс, Дмитро Горемикін.

За підсумками 3-х етапів команда КДЮСШ 2 стала ПЕРЕМОЖЦЕМ.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

*   *   *

Днями в КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецька закінчився Всеукраїнський турнір з тенісу меморіал Глухової. На змагання прибули тенісисти з Харкова та Києва.

За результатами всіх зустрічей місця розподілились наступним чином :

В категорії до 12 років серед дівчат 1 місце посіла вихованка КДЮСШ 1 Савченко Каріна

В парному розряді дівчата Савченко Каріна та Землянко Злата вибороли золото. Третє місце посіли Герасіменко Поліна з тенісисткою з Харкова.

В віковій категорії до 10 років серед дівчат 2 місце посіла - Чеботарьова Уляна , 3 місце виборола - Кобзєва Стелла.

Серед хлопців до 10 років місця розподілились наступним чином: золото виборов - Загоруй Марк, друге місце посів Пінчук Арсеній та третє - Бєсєда Володимир.

*   *   *

12-14 листопада в місті Сіверськ Донецької області відбувся Відкритий турнір з міні-футболу серед юнацьких команд 2007-2008 р.н., на кубок AVANGARD CUP та на призи від КЗ «ЦФЗН» Спорт для всіх.

У турнірі взяли участь 7 команд з Луганської, Донецької та Харківської області.

Результати ігор вихованців КДЮСШ 2 такі:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Сіверськ (м. Сіверськ) 1:4

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – КДЮСШ 4 (м. Сєвєродонецьк) 7:3

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Шахтар (м. Гірське) 1:3

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Колос (м. Ясинувата) 4:2

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Газовик (м. Харків) 2:3

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) – Тор (м. Слов’янськ) 5:4

За результатами змагань команда КДЮСШ 2 посіла 4 місце. Голи у матчах забивали: Євген Боярчук, Артем Кондратьєв, Іван Ткаченко, Дмитро Недодаєв, Ярослав Глєбін.

Команду підготував тренер-викладач з футболу Андрій Микитченко.

Також виступила команда виступила КДЮСШ 4 під керівництвом Сергія Мельника, який тренує спортсменів.

Вихованець КДЮСШ 4  Марк Кайдалов отримав нагороду "Кращий по набиванню м'яча".

*   *   *

13 листопада на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 2 міста Сєвєродонецьк Луганської області відбувся відкритий чемпіонат міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011, 2012 р.н. та молодші.

У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ. За регламентом змагань спортсмени боролися у дисциплінах: біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину.

Отже, результати сєвєродонецьких спортсменів, вихованців КДЮСШ 2, такі:

І місце – Савелій Науменко (стрибки у висоту), Ілля Дерюжко (стрибки у довжину), Андрій Юрченко (стрибки у висоту), Кирил Лушин (стрибки у висоту), Андрій Мякушко (біг 30 м), Таісія Кубрак (стрибки у довжину);

ІІ місце – Савелій Науменко (стрибки у довжину та біг 30 м), Ілля Дерюжко (біг 30 м), Андрій Юрченко (стрибки у довжину), Карім Літвінов (стрибки у довжину), Денис Шмигов (стрибки у висоту), Богдан Рижих (стрибки у висоту), Аліса Шишкіна (біг 30 м);

ІІІ місце – Андрій Юрченко (біг 30 м), Ілля Члек (стрибки у довжину), Денис Шмигов (стрибки у довжину), Микола Бондарь (стрибки у висоту), Софія Стажинська (стрибки у висоту).

Призери та переможці нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

*   *   *

13 - 14 листопада в м. Харків пройшов Чемпіонат Харківської області з дзюдо серед юнаків 2012 р.н. і молодших .

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь в цьому турнірі.

Мартовицький Михайло та Кучма Давид вийшли в фінал та посіли 2 місця.

Тренер: Олександр Тарельник.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (2 оценок)