Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 13.07.2021)

13-07-2021
Категорія:

5-10 липня в м. Чорноморськ відбувся Кубок Elite Tennis Club з тенісу до 12 років. Змагання проходили в особистому та парному розрядах.

Вихованка КДЮСШ 1 м. Сєвєродонецьк Землянко Злата прийняла участь в цьому турнірі та посіла друге місце в парному розряді.

Тренер: Максим Сєвєрченко.

*   *   *

9-10 липня в м.Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боксу серед молоді та дорослих.

На змагання прибули боксери з Кремінної, Рубіжного, Харкова, Києва та Старобільська. Загалом участь прийняли понад 40 боксерів.

Серед вихованців КДЮСШ 1 місця розподілились наступним чином:

1 місце виборов Погорєлов Артемій в ваговій категорії 57 кг, срібло отримали - Чичулін Данило, вагова категорія 70 кг,  Полупан Данило, вагова категорія 75кг та Савенко Євгеній, вагова категорія 80+.

Тренери: Сергій Рижий, Вадим Слєпньов.

*   *   *

10-11 липня в м.Київ відбувся Кубок Русанівки by Babolat з тенісу до 16 років. Турнір проходив в парному та особистому розрядах.

На змагання прибула вихованка КДЮСШ 1 Стрижак Олеся. Зустрівшись в фіналі з тенісисткою з Києва Олеся поступилась та отримала СРІБЛО.