Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 12.04.2021)

12-04-2021
Категорія: 

6 квітня на базі КДЮСШ 4 пройшов Весняний турнір з футзалу «Майбутні Чемпіони» серед юнаків 2013-2014 років народження.

В змаганнях приймали участь команди КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк, КДЮСШ 4 м.Сєвєродонецьк та  СК«Заря» м.Рубіжне.

Турнірні ігри були розіграні по коловій системі.

По результатам матчів місця команд розташувались таким чином:

1 місце - КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецьк (тренер- викладач Андрій Микитченко)

2 місце - Заря м. Рубіжне

3 місце - КДЮСШ 4 м. Сєвєродонецьк

Особистий результат:

Долженко Михайло (Кращий гравець команди)

Повелица Олександр (Кращий воротар турніру)

*   *   *

07-08 квітня в плавальному басейні «Садко» пройшла першість м. Сєвєродонецька серед груп початкової підготовки. У змаганнях взяли участь понад 120 юних спортсменів-підводників. Переможці та призери визначалися в 3-х вікових категоріях - 2010, 2011, 2012 р.н. і молодше, на 4-х дистанціях - 50, 100 м. плавання в біластах і 50, 100 м. плавання в ластах серед хлопчиків і дівчаток.

Для деяких учасників це були перші старти в їх спортивному житті. Ряд спортсменів поліпшили свої спортивні результати. Було виконано 4 юнацьких, 1 третій, 1 другий спортивний розряд. Корнілов Гліб (який виступив поза конкурсом)  виконав норматив 1 спортивного розряду!

В результаті дводенної боротьби серед учасників 2010 р.н. абсолютними переможцями на всіх 4-х дистанціях стали – Кошова Мирослава та Мінчук Дамір.

Переможці та призери зайняли наступні місця - Кошова Мирослава (1,1,1,1), Мінчук Дамір (1,1,1,1), Ходіна Альона (1,1,2,1), Трофименко Васіліса (1,2,2,3), Карасьова Маргарита (1,1,2,2), Лисенко Єлизавета (1,1,2,2), Зажарський Іван (1,1,3), Петюк Олександр (1,1,2,2), Бородавкін Василь (1,1,2,2), Малишко Андрій (1,2,3), Кривошлик Антон (1,3,3), Новікова Вікторія (2,2,2), Ємельяненко Єлизавета (3,3), Іванова Діана (2,3,3,3), Ломкова Валерія (3,3,3), Бражніков Давид (2,2,2,3), Черевата Ірина (3), Лисак Михайло (3), Малишко Анастасія (2,2,3), Сочинський Вадим (3), Драгунова Ольга (3), Скрига Денис (3,3,3), Попов Іван (2,3), Бєляєв Вадим (3).

Всі спортсмени, що зайняли призові місця були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації. 

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Ковальчук О.П., Васькина Т.Б., Полчанова Т.Б., Борисов Я.О., Сурков Ю.А., Волков С.С.

*   *   *

9-10 квітня в м. Сєвєродонецьк відбулась відкрита першість міста зі скелелазіння пам’яті Миколи Краснощокова. Про відкриття Турніру читайте в матеріалі «В Сєвєродонецьку розпочався Турнір пам’яті Миколи Краснощокова»

В змаганнях брали участь спортсмени з Сєвєродонецька, Краматорська та Добропілля.

Вихованці КДЮСШ 1 продемонстрували свої уміння та навики та досягли досить непоганих результатів.

В віковій категорії 2012 – 2013р.н. і молодші

2 місце – Баранов Савелій

3 місце – Коротін Арсеній

В віковій категорії 2010 – 2011р.н.

1 місце – Семиволос Марія

2 місце – Колмикова Дарина

3 місце – Артьоменко Ніка

1 місце – Харченко Михайло

2 місце – Яницький Михайло

3 місце – Поліваний Матвій

В віковій категорії 2008 – 2009 р.н.

1 місце – Гудим Єлісей

2 місце – Абрамкін Микита

3 місце – Сень Володимир

3 місце – Макогон Юлія

В віковій категорії 2006 – 2007р.н.

1 місце – Шутько Марк

2 місце – Теряник Артемій

3 місце – Макогон Владислав

В віковій категорії 2005 р.н.та старші

1 місце - Мостова Дар’я

2 місце – Аврамов Микита

3 місце – Мишко Олексій

Тренери: Максим Павлієнко, Вікторія Єрасковська, Юлія Радіонова.

*   *   *

10 квітня  вихованці відділення карате КДЮСШ4 з гідністю прийняли гостей у рамках відкритого Чемпіонату Луганської області . Понад 220 спортсменів з м.Бахмут, м. Лисичанськ, м. Дружківка, м. Кремінна, Старобільського району, м . Сєвєродонецьк змагалися та виборювали чемпіонські звання.

Тренери-викладачі: Владислав Дорошенко та Ольга Дутова.

Урочисте відкриття змагань прикрасили своїм виступом вихованки відділення черліденгу під керівництвом тренера-викладача Еліни Кравченко.

*   *   *

10 квітня в м. Кремінна на базі  ЛОФЦ «Олімп» пройшов Відкритий Чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу.

У змаганнях взяли участь  спортсмени з м. Кремінна, м.Сєвєродонецьк, м.Старобільськ, м.Лисичанськ, смт. Станиця Луганська.

Спортсмени демонстрували свої здібності з бігу 5 км, 3 км, 2 км, 1 км, 500м. Змагання особисто-командні.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

ЗОЛОТО:                                Анна  Коломієць (біг 5 км) – 23.26               

СРІБЛО:                                 Артем Сурков (біг 3 км) – 10.59

БРОНЗА:                                Савелій Науменко (500 м) – 2.10.3

                                               Алевтина Данильченко (500 м) -2.12.1

                                               Ілля Зязєв (500 м) – 3.07.7

                                               Таісія Кубрак (500 м) – 1.56.4

                                               Андрій Мякушко (1 км) – 4.01.1

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК – ІІ місце

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

*   *   *

10-11 квітня  в КДЮСШ 1 відбувся чемпіонат Луганської області з  тенісу настільного.

На захід прибули спортсмени з Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Новоайдару, Кремінної, Щастя та Сєвєродонецька. Загалом участь прийняло близько сотні учасників.

Змагання відбувались в п’яти вікових категоріях.

Вихованці КДЮСШ 1 продемонстрували досить непогані результати:

В категорії дорослі : 1 місце посіли – Бердичевський Сергій та Зоидзе Єлізавет

                                    3 місце – Самойлов Володимир та Чернявська Олена

Категорія 2003 та молодші: 1 місце - Чернявська Олена

                                                  2 місце – Афанасієвська Віолетта та Поборчий Данило

                                                  3 місце – Митрохіна Софія

Категорія 2006 та молодші: 1 місце - Афанасієвська Віолетта та Митрохіна Ніка

                                                  2 місце – Семенченко Святослав та Михальченко Еріка

                                                  3 місце – Пономарьов Лев та Алєксєєва Катерина

Категорія 2009 та молодші: 1 місце – Титаренко Матвій та Митрохіна Ніка

                                                  2 місце – Титаренко Єгор та Івченко Євгенія

                                                  3 місце – Митрохіна Софія та Куниця Марфа

Категорія 2011 та молодші: 1 місце – Ротіков Олексій та Афанасієвська Віолетта

                                                  2 місце – Модний Тимофій та Митрохіна Софія

                                                  3 місце – Кудрявих Лев та Куниця Серафіма

Категорія 2013 та молодші: 1 місце – Дашевський Тимур

                                                  2 місце – Валуйський Мирон

                                                  3 місце – Комарістий Єгор

Тренери: Олександр Мінін, Марія Афанасієвська.

*   *   *

10-11 квітня в м.Рубіжне відбувся Чемпіонат Луганської області з МАУНТЕНБАЙКУ.

У змаганнях приймали участь спортсмени з КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецька, СК ЗЕНІТ м.Рубіжного, ЛОЛІФКС та СДЮСШОР «Олімпійська надія» м.Кремінної.

Вихованці КДЮСШ 2 показали високу майстерність.

В індивідуальній гонці сєвєродончани вибороли медалі:

дві золоті – Владислава Пікалова та Данило Сурженко

три срібні – Єгор Романюк, Ксенія Воронова та Дмитро Жепка

п’ять бронзових – Дмитро Антіпов, Діана Колісник, Микита Ткач, Данило Давиденко та Ярослав Богоутдінов.

В крос-кантрі:

три золоті – Єгор Романюк, Ксенія Воронова та Владислав Редька

одну срібну – Діана Колісник

три бронзові – Дмитро Антіпов, Владислава Пікалова та Дмитро Жепка.

Спортсмени КДЮСШ 2 повернулись додому з грамотами та медалями Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

*   *   *

11 квітня на базі КДЮСШ 1 відбулася підготовка членів збірної команди Луганської області з кікбоксингу WAKO до Чемпіонату України, який розпочнеться в м.Бровари з 22 квітня.

До збірної команди Луганської області увійшли кікбоксери з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Старобільська.

Збори відбулися в дружній атмосфері.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
258
0