Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 11.01.2022)

11-01-2022

04-08 січня в місті Київ відбувся тенісний турнір категорії А до 12 років «Marina New Year Cup». Вихованка сєвєродонецькоїмКДЮСШ 1 Савченко Каріна прийняла участь в цьому турнірі та посіла II місце в парному розряді.

*   *   *

5 січня у м. Гірське відбувся Різдвяний кубок з футзалу серед дітей 2007-2008 р.н.

Змагання зібрали 5 команд: «Шахтар» (м. Гірське), ДЮСШ та ФК «Лисичанськ» (м. Лисичанськ), ДЮСШ м. Попасна (м. Попасна) та КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк).

Згідно з регламентом змагань футзалісти змагалися за коловою системою.

Результати ігор КДЮСШ 2 такі:

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - ДЮСШ м. Попасна (м. Попасна) 0:4

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - ДЮСШ (м. Лисичанськ) 6:2

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - ФК «Лисичанськ» (м. Лисичанськ) 0:2

КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк) - «Шахтар» (м. Гірське) 1:0.

Команда КДЮСШ 2 посіла 2 місце.

Підготував спортсменів Андрій Микитченко.

*   *   *

6 січня у м.Бахмут відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики "Новорічні старти" серед юнаків та дівчат 2009, 2010, 2011р.н. та молодші.

В змаганнях прийняли участь легкоатлети з Донецької та Луганської областей.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

ЗОЛОТО - Савелій Науменко (стрибки у висоту);

СРІБЛО - Богдан Рижих (стрибки у висоту); Савелій Науменко (60м з/б).

Спортсменів підготував тренер-викладач Микола Трембач.

*   *   *

6 січня на базі КДЮСШ4 пройшла товариська зустріч з футзалу серед дітей 2008 р.н . Грати з вихованцями КДЮСШ4 завітали команди: Академія Шахтар, Щастя 1та Щастя 2.

*   *   *

8 січня в м.Попасна відбувся Різдвяний турнір з міні-футболу серед юнаків 2011-2012 р.н.

У змаганнях прийняли участь команди: "Шахтар" м.Щастя, "Локомотив" м.Попасна, КДЮСШ 4 та КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк, ФК м.Лисичанськ, ДЮСШ м.Попасна.

Вихованці КДЮСШ4 під керівництвом Костянтина Бубліка посіли 3місце.

Вихованці КДЮСШ4 (тренер-викладач Всеволод Семенов) вибороли 4 місце.

Кращими гравцями команди визнано: Лавріненко Івана, Юрочкіна Єгора та Лазаренко Гліба.

*   *   *

8 січня на волейбольному майданчику КДЮСШ4 пройшла товариська зустріч команд КДЮСШ3 та КДЮСШ4.

*   *   *

8-9 січня в місті Горішні Плавні пройшов тенісний тур «ASCENT - 2012» для хлопчаків та дівчат 2012 р.н.

Вихованець КДЮСШ 1 Загоруй Марк прийняв участь в турнірі та виборов ЗОЛОТО!

Тренер: Надія Тетерятник.

*   *   *

9 січня у БК "Карамболь" пройшов традиційний міський турнір з більярдного спорту серед дорослих. Вихованціі відділення спортивного більярду КДЮСШ4 Герліванов Іван, Чумак Давід,  Дутова Ніка  та Олексій Калуга прийняли участь у змаганнях.

1 місце - Книшук Артур;

2 місце - Чумак Давід;

3 місце - Михайленко Олександр та Ковальов Ігор.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Средняя: 4 (3 оценок)