09-03-2021
Категорія:

4 березня вихованці відділення футзалу КДЮСШ4 провели товариську зустріч з ДЮСШ Гірське (Попасна).

*   *   *

5-6 березня на базі КДЮСШ4 пройшов відкритий зимовий чемпіонат Луганської області з плавання.

*   *   *

5-7 березня в місті Краматорськ пройшов Всеукраїнський турнір з футболу на призи ФК « Авангард» серед юнаків 2011 року народження.

У турнірі зустрілись команди юнаків з м.Краматорська, м.Селідове, м.Щастя, м.Курахове, м.Попасне та м.Сєвєродонецька.

Наймолодші вихованці КДЮСШ 2 у результаті зустрічей у Всеукраїнському турнірі показали свою майстерність та завзятість, і в запеклій боротьбі посіли ІV місце.

Кращим гравцем команди став Гліб Лазаренко.

Кращим нападником турніру було визнано – Іллю Сахнюк.

Юнаків підготував тренер- викладач з футболу Всеволод Семенов.

*   *   *

6 березня у Льодовому палаці спорту (КДЮСШ4) пройшов Чемпіонат Луганської області з волейболу серед ветеранів

1 місце – Сєвєродонецьк!!!

2 місце - Новопсков

3 - місце Старобільськ

4 місце – Мілове.

*   *   *

У суботу, 6 березня на футзальному майданчику КДЮСШ4 пройшли матчі у рамках відкритого Чемпіонату Луганської області серед юнаків 2008-2009 р.н.

Вихованці КДЮСШ 2 взяли участь у фінальних зустрічах заходу.

Результати  матчів:

ПІВФІНАЛ:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Рубіжне 1:3

МАТЧ за ІІІ місце:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Новопсков 3:1

Розігравши два матча, один з яких – поразка, а другий перемога, вихованці КДЮСШ 2 завоювали БРОНЗУ ТУРНІРУ!!!

Голи забили: Костянтин Шамугія – 3, Макар Гавриленко - 1.

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Євген Сімбірьов.

*   *   *

У Харкові 6 березня пройшов відкритий Чемпіонат харківської області з карате.

Сєвєродонецьк представляв вихованець відділення карате КДЮСШ4 Кирило Крилов (тренер Дорошенко Владислав).

*   *   *

7 березня в місті Курахове пройшов відкритий Чемпіонат Донецької області з карате WKC. На змагання приїхали понад 150 спортсменів із Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей – міст Бердянськ, Селідово, Мирногоад, Новомосковськ, Покровськ, Курахове Новогродівка, Мар'янка, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ, Лисичанськ , Кремінна.

17 вихованців відділення карате КДЮСШ4 з гідністю змагалися у своїх вікових категоріях. Результатів досягли:

Асєєв Артем (12 років) 3 місце ката;

Слід відзначити виступ наймолодших  спортсменів у категорії 7 років зайняли усі призові місця :

Кунченко Михайло  (6-7 років) ката - 1 місце, кумите 1 місце!;