Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 04.10.2021)

04-10-2021

29 вересня вихованці відділення футзалу КДЮСШ 4 під керівництвом Костянтина Бубліка  прийняли участь у товариській зустрічі.

*   *   *

ВІДЕО телеканалу СТВ: Дзюдоїсти Сєвєродонецька здобули нові нагороди на обласних змаганнях у Рубіжному

]]>https://www.youtube.com/watch?v=eoPdk7LyIQg]]>

*   *   *

30 вересня в КДЮСШ 1 закінчився Всеукраїнський турнір з тенісу «Кубок Сєвєродонецька» до 12 та 10 років.

Змагання проходили в особистому та парному розрядах.

В категорії до 12 років серед дівчат перше місце виборола - Землянко Злата.

В парному розряді - золото отримали Савченко Каріна та Герасіменко Поліна.

Бронзу отримали - Землянко Злата з тенісисткою з Харкова.

В категорії до 10 років серед дівчат третє місце виборола - Кобзєва Стелла.

Серед хлопців золото отримав - Загоруй Марк, друге місце посів - Сушко Данило та третє - Пінчук Арсеній.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=eQ_MrKOdym8]]>

*   *   *

Місто Харків знову став ареною великих спортивних подій. Більше тисячі поєдинків в Кубку України з кікбоксингу "ІСКА" серед дорослих та у Всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу "ІСКА" серед юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку відбулися 30 вересня - 03 жовтня 2 021 року.

На рингу і трьох татамі змагалися 517 кікбоксерів з 17 регіонів України. Збірна команда Луганської області була представлена сімома спортсменами Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем з Сєвєродонецька та Лисичанська.

Переможець Кубка України, 21-річний Артур Чернов завоював два золота (семі-контакт та фул-контакт), срібло (лоу-кік) і бронзу (К-1-лайт).

Ці всеукраїнські змагання стали хорошим стартом для юніорської команди нашої області, яка була представлена другим складом, новачками. Їх підсумок поки без перших місць, але з п'ятьма срібними і сім'ю бронзовими медалями. Найголовніше - жоден з наших юних спортсменів не мав програшів в першому бою! Гарний початок для тих, більшість з яких, лише місяць тому стали учнями групи спортивної майстерності!

Результати дитячої особистої першості:

- Олександр Аністратенко, 11 років, Сєвєродонецьк - 2 срібла і 1 бронза;

- Олександр Лядовський, 13 років, Лисичанськ - 1 срібло і 1 бронза;

- Станіслав Однабоков, 11 років, Сєвєродонецьк - 1 срібло і 1 бронза;

- Олександр Вагін, 9 років, Сєвєродонецьк - 1 срібло і 1 бронза;

- Андрій Зорик, 9 років, Сєвєродонецьк - 2 бронзи;

- Михайло Мітрофанов, 8 років, Сєвєродонецьк - 1 бронза.

Наступними подіями кікбоксерського спортивного календаря учнів Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем стануть чергові обласні змагання у Краматорську, у жовтні, та наступний всеукраїнський турнір у Харкові, в листопаді цього року.

*   *   *

1 жовтня року в місті Кремінна проводився Відкритий турнір комунального закладу ''Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту'' з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші, присвяченого Дню захисника України. В змаганнях приймало участь 5 команд (65 учасників) із міст Луганської області: Новоайдарська ДЮСШ, ДЮК ''Орля'' м. Старобільськ, КДЮСШ 3, КДЮСШ 4 м. Сєвєродонецьк, Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту м. Кремінна.

В загальному заліку місця розподілилися наступним чином:

- ЛОЛІФКіС -- І місце;

- ДЮК ''Орля'' -- ІІ місце;

- КДЮСШ 3 Сєвєродонецьк -- ІІІ місце.

*   *   *

2 жовтня команда черліденгу КДЮСШ 4 прийняла участь у Чемпіонаті України за версією УАВСТ VIVA DANCE зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, естрадних танців та хіп-хопу.

*   *   *

2-3 жовтня на автошляхах м.Кремінна пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з велоспорту на шосе «ХХ-й МЕМОРІАЛ ПАМЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ М.КОШЕЛЄВА».

В змаганнях прийняли участь велосипедисти 2009-2010, 2007-2008, 2005-2006, 2003-2004, 2002р.н. та старше, ветерани.

Змагання особисто-командні.

Особисті досягнення вихованців КДЮСШ 2:

В індивідуальній гонці:

ЗОЛОТО здобули – Ксенія Воронова, Данило Сурженко, Єгор Романюк

СРІБЛО – Софія Шевченко, Дмитро Жепка, Дмитро Антіпов та Ярослав Богоутдінов.

БРОНЗУ – Діана Колесник

В груповій гонці

ЗОЛОТО – Ярослав Богоутдінов, Ксенія Воронова, Матфей Коробка та Данило Сурженко.

СРІБЛО – Віталій Редька, Софія Шевченко, Єгор Романю та Владислав Редька.

БРОНЗУ - Діана Колесник, Дмитро Антіпов та Дмитро Жепка.

В командному заліку велосипедисти КДЮСШ 2 стали переможцями чемпіонату та привезли переможний КУБОК.

Спортсмени були нагороджені грамотами, медалями та статуетками.

Вихованців підготували тренери-викладачі Євген Ігнатов та Андрій Фурман.

*   *   *

03 жовтня вихованці відділення футзалу КДЮСШ 4 міста Сєвєродонецьк провели товариську зустріч з командою міста Лисичанськ. Закінчилася гра рахунком 18:19 на користь гостей.

*   *   *

4 жовтня в столиці Молдови - місті Кишенів стартував Чемпіонат світу серед юніорів та дівчат з Вільної піраміди.

Всього у змаганнях приймають участь 27 юніорів (10 – Україна; 2 – Білорусь; 4 – Молдова; 11 – Росія;) та 18 дівчат (6 – Україна; 2 – Білорусь; 2 – Молдова; 8 – Росія;).

Місто Сєвєродонецьк представляє вихованець відділення більярдного спорту КДЮСШ4 Чумак Давід. Вболіваймо за нашого земляка!

Відео матчів Чемпіонату світу, в режимі онлайн, на головній сторінці сайту ФСБУ ]]>http://billiard.net.ua/]]>

Змагальні сітки Чемпіонату світу за посиланнями:

Юніори ]]>https://tournamentservice.net/tournament.php?chart=42285]]>

Дівчата ]]>https://tournamentservice.net/tournament.php?chart=39101]]>

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!

Средняя: 5 (2 оценок)