Сєвєродонецьк: рятувальники провели рейд серед населення та нагадали громадянам правила поводження в лісі та під час виявлення вибухового предмета

27-07-2016

В спекотну погоду населення намагається провести свої вихідні на природі, десь в лісі чи на лугу біля річки. Основним ритуалом такого відпочинку є розведення вогню. В умовах жаркої погоди значно збільшується небезпека від пожеж. Невелика іскра, не погашений сірник, цигарка можуть призвести до пожежі. Також ліс таїть й іншу небезпеку. Це вибухонебезпечні предмети, на які можна ненароком натрапити під час прогулянки.

Тому дуже важливо, щоб не сталося лиха, пояснити кожному, що в цю пору треба суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки в лісах. В лісі забороняється розкладати вогнище, кидати непогашені сірники та цигарки, заїжджати до лісу на будь-якому виді транспорту.

27липня 2016 р. інспекторським складом Сєвєродонецького міського управління ГУДСНС України у Луганській області проведено рейд серед населення селищ Сиротине, Метьолкіне та Борівське. Рятувальники пояснили громадянам небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та порядок дій на випадок пожежі в лісі. Рятувальники також нагадали громадянам дії в разі виявлення вибухонебезпечного предмета.

Під час проведення роз’яснювальної роботи рятівники роздали серед населення інформаційні пам’ятки, в яких детально викладені правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі та дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

ГРОМАДЯНИ! Будьте обережні з вогнем у лісі! Не дозволяйте дітям гратися з вогнем. Якщо ж виникла пожежа або ви виявили вибухонебезпечний предмет, негайно повідомте про це в службу порятунку за номером 101.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області