Ви тут:

Сєвєродонецьк приєднався до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті»

20-02-2020
Категорія: 

Сєвєродонецьк долучився до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», яка проводиться з метою вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності.

Міські заклади освіти у рамках акції заразом провели цілу низку тематичних заходів: білосніжними паперовими «Ангелами пам’яті», створеними дітьми власноруч, прикрашено дерева; проведено уроки Мужності, уроки Пам’яті, години спілкування та зустрічі з учасниками бойових дій, членами  їх сімей тощо; створено, а деякі музейні експозиції оновлено, фотовиставки, виставки тематичної художньої літератури.

У міських бібліотеках міста також відбулась низка заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні. До уваги зокрема представлено патріотичну бібліовітрину до Дня Небесної Сотні «Україна – нація героїв», історичний нарис «Боротьба заради майбутнього», книжкову виставку-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих», «Герої такі не вмирають, вони будуть вічно живі» та навіть майстер-клас «Янгол надії».

До відзначення пам’яті Героїв Небесної сотні у бібліотеці для юнацтва ім. Й. Курлата долучилися учні СЗШ №18. Представлені відеоролики, книги на книжковій виставці говорять про те, що Небесна сотня є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. А також діти створили «Янголів надії» з паперу та розвісили на деревах в пам’ять про тих, хто трагічно загинув на Майдані..

 

 

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Голосов пока нет