Ви тут:

Сєвєродончанка Вероніка Матюніна та киянка Анастасія Димитренко​ стали срібними призерками молодіжного чемпионату Європи (U21) з тенісу настільного

10-04-2023
Категорія:

Вихованка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Вероніка Матюніна у парі з киянкою Анастасією Димитренко​ стала срібною призеркою молодіжного чемпионату Європи (U21) з тенісу настільного, який відбувся 3-9 квітня у Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Україну на змаганнях представляли Вероніка Матюніна, Анастасія Димитренко, Іоланта Євтодій, Андрій Гребенюк та Назар Третяк.

Наші спортсменки Вероніка Матюніна і Анастасія Димитренко зійшли на другу сходинку п’єдесталу у парному розряді.

У матчі за «золото» вони поступилися німецько-румунській парі Мія Грізель/Б'янка Мей Розу -  1:3 (11:4, 12:14, 8:11, 4:11).

На шляху до фіналу Вероніка Матюніна та Анастасія Димитренко здолали французьку пару (3:0), румунсько-хорватську (3:1) та німецько-уельську (3:1).

Втім вже сам вихід у фінал став історичною подієї для нашого настільного тенісу, адже вперше українки вдвох дійшли до п'єдесталу чемпіонату Європи.

Всього у турнірі брало участь 112 спортсменів з 32 країн.

Підготовкою Вероніки Матюніної займається тренер ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> Олександр Мінін.

Вітаємо Вероніку Матюніну та її тренера Олександра Мініна, а також керівництво та колектив ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> з черговим високим досягненням!