Сєвєродончанка Софія Шередега стала володаркою третього кубку Європи - Europe Trophy у Фіналі європейського кубку з тенісу настільного - 2023

20-03-2023

Спортсменка з тенісу настільного із Сєвєродонецька Софія Шередега дісталася бронзової нагороди на престижному європейському турнірі під егідою European Table Tennis Union.

18-19 березня у португальському місті Мірандкла відбувся Фінал європейського кубку 2023 року.

Вихованка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Софія Шередега, яка виступала у складі хорватської команди, стала володаркою третього кубку Європи - Europe Trophy.

Тренер: Олександр Мінін.

Вітаємо Софію Шередегу та її тренера Олександра Мініна, а також керівництво та колектив ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> з цією почесною та авторитетною нагородою європейського турніру!