Сєвєродончанка Ніна Петренко стала кращим гравцем Турніру з волейболу пам’яті Валерія Зезюліна

21-11-2022

У Кам'янському 19 листопада в спортивному залі СК "Прометей" відбувся ХІІ Кубок з волейболу пам’яті майстра спорту Валерія Зезюліна.

"Одинадцять років турнір проводився в м. Рубіжне Луганської області. Він мав статус відкритих обласних змагань, в яких брали участь команди з трьох областей. Так сталося, що ХІІ турнір пройшов у Кам’янському за участю 4 команд. Віримо в нашу перемогу, в ЗСУ і в те, що ХІІІ турнір обов’язково відбудеться на Луганщині. Вітаю команди і гостей нашого міста", - сказав у вітальному слові начальник Управління молоді та спорту Кам'янської міської ради Едуард Коряк.

За підсумками змагань І місце виборола збірна команда «Дніпронет» (Кам’янське). ІІ місце - «Донбас» «ГО «ВПО України» (збірна Донецької та Луганської областей). ІІІ місце - «Авдіївка» (Донецька область). ІV місце у команди «Адреналін» (Новомосковськ).

Кращим гравцем турніру стала Ніна Петренко з міста Сєвєродонецьк.

Організаторами змагань виступили вимушені переселенці, сім’я Валерія Зезюліна й Управління молоді та спорту Кам'янської міської ради.

За матеріалом: ]]>Кам`янська міська рада]]> - ]]>https://kam.gov.ua/ua/news/pg/211122354919687_p13/]]>