Сєвєродончанка Марія Руднєва посіла І місце в номінації «Поети» відкритого конкурсу «Любіть Україну!»

03-03-2023

Вперше за 14 років існування фестивалю-конкурсу «Любіть Україну!», присвяченого пам’яті Володимира Сосюри, фінальний захід було проведено за межами Донеччини, в самому серці України - місті Києві.

2 березня 2023 року на базі «Культурного хабу Донеччина» управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації спільно з комунальною установою культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури» проведено відкритий конкурс читців, поетів, художників та фотохудожників «Любіть Україну!».

Основною метою проведення заходу є пропагування українського слова, української мови, виховання любові і поваги до рідної землі, бо як ніколи актуальними сьогодні звучать слова «Любіть Україну».

Журі та почесні гості фестивалю, мали змогу насолодитися поезією Володимира Сосюри із різних куточків України - у конкурсі взяли участь 248 учасників з Донецької, Луганської, Iвано-Франкiвської, Чернівецької, Вінницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Київської, Львівської та Сумської областей.

Свої надбання представили 73 читця, 34 поети, 116 художників, 25 фотохудожників.

В номінації «Поети» І місце посіла наша землячка - сєвєродончанка Марія Руднєва, а ГРАН-ПРІ дісталося Камілі Галушці з с.Бахмутське Соледарської громади.

Загалом переможцями відкритого конкурсу у двох вікових категоріях чотирьох номінацій стали 37 учасників з різних куточків нашою країни.

Серед переможців також ще одна представниця Луганщини - Аліна Гужвінська з Білокуракиного - у номінації «Фотохудожники» їй присудили 4-те призове місце.

За матеріалом: Донецька обласна державна адміністрація - ]]>https://dn.gov.ua/news/rezultati-vidkritogo-konkursu-chitciv-poetiv-ta-h...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)