Сєвєродончанка Каріна Савченко виборола СРІБЛО на ES Tennis Camp - 2022 (Тенісний турнір Фонду Еліни Світоліної)

27-09-2022

21-26 вересня в місті Созополь (Болгарія) відбувся Тенісний турнір Фонду Еліни Світоліної - ES Tennis Camp - 2022, в якому прийняла усасть та виборола СРІБЛО, посівши 2 місце сєвєродонецька тенісистка Каріна Савченко.

Спортивно-тренувальний табір для обдарованих спортсменів до 12 років цього року проходив уже вчетверте, але вперше був виїзним.

Еліна Світоліна цьогорічний захід прокоментувала так: «Від початку ідея табору полягала в тому, щоб дати обдарованим дітям можливість удосконалювати свої навички під керівництвом висококласних фахівців. Цього року ми мали на меті ще одне – повернути дітей у дитинство, відволікти від війни. Я щаслива бачити посмішки на їхніх обличчях – значить, нам це вдалося!».

Невдовзі після початку російського повномасштабного збройного вторгнення в Україну Фонд започаткував програму Tennis for Refugees для допомоги юним тенісистам, котрі були змушені виїхати з рідних міст і втратили можливість тренуватися. Але, за словами директорки фонду Анни Поповченко, для команди було важливо не відмовлятися і від традиційної події, не дати війні зруйнувати плани та позбавити талановитих дітей можливості розвиватися і реалізувати свій потенціал.

Учасниками ES Tennis Camp – 2022, що проходив у болгарському місті Созополь, стали дев’ятеро українських хлопців і дівчат, які входять до рейтингу Федерації тенісу України. До них долучилися четверо однолітків із Болгарії.

Тенісистка ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Каріна Савченко прийняла участь у турнірі та за результатами змагань виборола СРІБЛО та посіла 2 місце.

Підготував юну спортсменку до змагань тренер Максим Сєвєрченко.

Вітаємо сєвєродонецьку тенісистку Каріну Савченко та її тренера Максима Сєвєрченка з перемогою!

Довідково: Зірка світового тенісу, перша ракетка України і третя ракетка світу Еліна Світоліна заснувала Благодійний фонд і почала реалізацію проектів, спрямованих на відкриття дверей великого спорту для юних спортсменів.

Фонд Еліни Світоліної займається всебічною підтримкою юних спортсменіві вже розпочав реалізовувати свої проекти в Україні.

Благодійний фонд надає стипендії та гранти для обдарованих спортсменів, оплачує їхнє навчання у міжнародних тенісних академіях та участь у міжнародних турнірах, а також займається організацією спортивних зборів, дитячих тенісних таборів, проведенням дитячих змагань, розвитком тенісної інфраструктури та надає допомогу в придбанні тенісної екіпіровки для молоді. Крім того, фонд планує побудувати тенісні корти у різних містах України.

«Моя мета — передати свої знання та досвід, а також допомогти юним спортсменам на їх шляху до великого спорту. Дуже важливо не тільки помітити обдаровану дитину, але і допомогти їй повністю розкрити свій потенціал, підтримати її на шляху до майбутніх перемог. Це і є метою нашого фонду», - Еліна Світоліна.