Ви тут:

Сєвєродончанин Вадим Сочинський посів ІІ місце на Кубці літнього спринту з плавання в ластах та здобув 5 золотих і 4 срібні медалі на змаганнях у Німеччині

01-07-2023
Категорія:

Сєвєродонецькі спортсмени-підводники продовжують переможний марш водними доріжками Німеччини, показуючи, що Сєвєродонецька та взагалі Українська школа підводного спорту на дуже високому рівні.

19 червня закінчився Кубок літнього спринту з плавання в ластах, який проходив у м. Halle (Німеччина).

Вихованець ДЮСШ ВВС "Садко" м. Сєвєродонецька Вадим Сочинський у напруженій боротьбі виборов 2 золоті та 2 срібні нагороди, посівши 2 місце у загальному заліку серед спортсменів молодшої вікової категорії.

Також, за короткий час перебування в Німеччині, Вадим має у своїй скарбничці нагороди зі змагань з плавання в ластах, які проходили:

в м. Pößneck (Німеччина) - 2 золоті нагороди,

в Erfurt (Німеччина) - золота і срібна медалі,

в м .Chemnitz (Німеччина), на Чемпіонаті Німеччини у молодшій віковій категорії, - срібло.

Вітаємо Сочинського Вадима та його тренера Олега Ковальчука!

Спостерігаємо та вболіваємо за нашими вихованцями!