Сєвєродончанин Олександр Сергієнко посів ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії

28-04-2023

Вітаємо призера IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

Учасниками IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії від Сєвєродонецької міської територіальної громади стали двоє учнів:

- Микита Киргиря, учень 9 класу  середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 міста Сєвєродонецька Луганської області (вчитель - Войткевич Ірина Іванівна);

- Олександр Сергієнко, учень 10 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області (вчитель - Кобзистий Геннадій Григорович).

За підсумками виконаних завдань Олімпіади Олександр Сергієнко посів призове ІІІ місце.

Вітаємо Олександра та його вчителя Геннадія Григоровича!

Олександр  прагне розвиватися в багатьох напрямках відразу, щоб не тільки досягти успіху в житті, але й жити цікавіше. Тому сьогодні він цікавиться багатьма предметами, такими як математика, географія, історія. Вивчає з великим задоволенням англійську, німецьку та іспанську мови. Юнак не втомлюється відкривати для себе світ нових знань. Любить займатися спортом, особливо плаванням.

Пишаємося нашими талановитими та наполегливими учнями! Захоплюємося невпинною працею педагогів!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації