Сєвєродончанин Олександр Брєжнєв: "Ми хочемо залишити про себе щось хороше на знак вдячності місту, яке нас прихистило"

03-10-2022

У Черкасах переселенці разом з представниками влади влаштували благоустрій у черкаському міському парку "Сосновий бір".

Внутрішньо переміщені особи, які через війну покинули рідні домівки в Луганській та Донецькій областях та приїхали до Черкас спільними силами з представниками влади на одній із алей міському парку "Сосновий бір" висадили близько 200 декоративних кущів та саджанців сосни.

«Це вже друга толока на цій алеї, – зазначив народний депутат України Олег Арсенюк. – Спершу ми разом із внутрішньо переміщеними особами впорядкували цю територію, а тепер садимо тут кущі та дерева. Дякую міський владі Черкас та КП "Дирекція Парків" за максимальне сприяння у цій благородній об'єднуючій справі».

«Ми хочемо залишити про себе щось хороше на знак вдячності місту, яке нас прихистило, – розповів Олександр Брєжнєв із Сєвєродонецька. – У Черкасах нас добре прийняли, дали речі, продукти. Наш будинок частково пошкоджений обстрілами, тому не знаємо, як швидко зможемо повернутися додому».

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також разом із представниками БФ "За Луганщину" спілкувалися із переселенцями. Говорили про наболіле: оплату за житло, пільги на проїзд у громадському транспорті, працевлаштування, допомогу в медичних та освітніх закладах.

Анатолій Бондаренко зазначив, що місто прихистило понад 50 тисяч осіб, намагаються за потребами забезпечувати їх продуктами, одягом, речами першої необхідності. Зараз готують 2 приміщення для забезпечення людей тимчасовим житлом.

За матеріалом: ]]>http://chmr.gov.ua/ua/newsread.php?view=21770&s=1&s1=17]]>

Средняя: 5 (2 оценок)