Сєвєродончани серед відзначених і нагороджених освітян Луганщини

05-10-2023

]]>Освітянам Луганщини вручили обласні відзнаки та державні нагороди: звання Заслуженого вчителя України одержав педагог з Рубіжного, який сьогодні зі зброєю боронить країну.]]>

«Аби знищити націю, не треба атомних бомб – достатньо знищити освіту» – ці слова написані на вході до Стелленбоського університету в Південній Африці. Про це добре знає і наш ворог. Окупант від 2014 року нищить українські освітні заклади, нашу культуру, нас.

Через окупацію регіону, руйнування навчальних закладів та домівок працівники освіти Луганщини продовжують роботу в онлайн форматі. Сьогодні, до Всесвітнього дня вчителя, освітяни нашого регіону з усіх куточків країни зібралися в професійному колі в Дніпрі.

«Вдячний кожному з вас за роботу, самовідданість та готовність повертатися після деокупації до рідних освітніх закладів і відновлювати Луганщину. Гордий, що звання Заслуженого вчителя України одержав педагог Рубіжанського ліцею, який сьогодні зі зброєю боронить країну. Освітяни Луганщини – незламні. І це вже є доконаним фактом. На власному прикладі ви демонструєте патріотизм, мужність та наснагу. Ви виховуєте наше майбутнє», – зазначив Артем Лисогор, голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації.

Відзнакою Президента України «За оборону України» нагороджено чотирьох працівників освіти Луганщини, які здійснюють волонтерську діяльність. Серед них і відомі сєвєродонецькі освітяни-волонтери: Рубен Хачатуров - директор Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» та Ганна Щеблєтова - вчитель української мови та літератури Гімназії №11 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Іменними годинниками від голови Луганської обласної державної адміністрації нагороджено двох педагогів, один з них наш земляк - вчитель географії Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області Геннадій Кобзистий.

Ще трьом освітянам вручені обласні відзнаки «За розвиток регіону» та «За сприяння відродженню Луганщини».

22 працівники освіти Луганської області отримали Почесні грамоти та Листи подяки облдержадміністрації.

Серед них 7 - з Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Так, Почесними грамотами від Луганської обласної державної адміністрації нагороджені:

- Ольга Бринза - вчитель математики Ліцею "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області;

- Лілія Мішина - вчитель хімії Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області;

- Ольга Трубнікова - вчитель української мови та літератури Ліцею №1 міста Сєвєродонецька Луганської області;

- Аліна Щербак - вчитель української мови та літератури Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області.

Листи подяки від Луганської обласної державної адміністрації отримали:

- Тетяна Зозуля - вчитель біології Гімназії №13 міста Сєвєродонецька Луганської області;

- Раїса Лебейчук - вчитель біології Гімназії №18 міста Сєвєродонецька Луганської області;

- Інна Фастова - вчитель біології Гімназії №10 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Щиро вітаємо наших освітян із заслуженими відзнаками та нагородами!

При підготовці матеріалу використано інформацію та світлини: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/osvityanam_luganshchini_vruchili_oblas...]]>,

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02YN1u9JtK6RVaknH...]]>,

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0MjXUgUJhspvjD5Sy...]]>

Средняя: 5 (3 оценок)