Сєвєродончанці Єлизаветі Андруховій призначено стипендію Президента України, як переможцю XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

16-11-2022

Указом Президента України Володимира Зеленського ]]>№776/2022]]> від 16.11.2022 "Про призначення стипендій Президента України переможцям XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка",  відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та від 1 вересня 2011 року № 884/2011 «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»  призначено стипендії Президента України переможцям цього почесного конкурсу.

Серед переможців є і наша землячка - цьогорічна випускниця Сєверодонецької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області Єлизавета Андрухова.

Слід зазначити, що Єлизавета неодноразово прославляла свій рідний навчальний заклад, Сєвєродонецьк та Луганську область. Так, золота медалістка ]]>Єлизавета Андрухова отримала 200 балів із 200 можливих у блоці НМТ з двох предметів - української мови та історії України]]>.

Вітаємо Єлизавету Андрухову, її рідних та педагогічний колектив закладу з почесною та заслуженою нагородою!

Средняя: 5 (4 оценок)