Школа безпеки: другий день Всеукраїнського семінару-практикуму керівників центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді

17-10-2019

17 жовтня учасники Всеукраїнського семінару-практикуму директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді відвідали навчально-тренувальний полігон Головного управління ДСНС України в Луганській області.

Триденний семінар проводиться на тему «Національно-патріотичне виховання та соціалізації в сучасному освітньому просторі учнівської молоді міста Сєвєродонецьк» за підтримки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Сєвєродонецької міської ради.

Реалізацію активності та професійної орієнтації учнівської молоді керівники районних і міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів з Дніпровської, Донецької, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей побачили на власні очі в рамках дитячо-юнацького руху «Школа безпеки» - 15-го міського збору-змагання юних рятувальників.

«Школу безпеки» проходили 14 команд учнів сєвєродонецьких шкіл. Змаганням передували парад відкриття, гімн і підняття Державного Прапора України.

Привітала учасників «Школи безпеки» в.о. міського голови Ірина Степаненко: «Шановні учасники змагань! Шановні гості! Я вітаю вас з початком змагань. Це дуже добре, що є такі змагання, які роблять вас сміливими та мужніми. Щоб ви у подальшому житті врятували  не одне життя. Але всім я бажаю тільки мирного неба. І щоб всі ці навички, яки ви здобудете, знадобились лише у мирному житті. Бажаю, щоб сьогодні ви всі успішно виступили. Щоб були усі переможцями. Щастя вам, здоров’я, бажаю, щоб змагання стали для вас сьогодні гарним випробуванням! І хай вам усім щастить!»

Поспілкуватись з молоддю та надати корисних порад завітав на захід голова Молодіжного парламенту при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради Олег Бутков, який, до речі, був вихованцем секції велотуризму міського Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді: «Дорогі гості, учасники змагань! Не так давно я сам брав участь у таких змаганнях. Ми досить довго посідали призові місця. Та пригадую, для того, щоб вибороти перемогу не потрібно бути найшвидшим – потрібні злагоджені дії усіх учасників команди. І це дає змогу перемогти. Тому я вважаю, що навіть ті, хто не стане переможцями, отримають дуже важливий досвід - приймати рішення в нестандартних ситуаціях, знаходити з них правильний вихід. Бажаю вам перемоги, успіхів, і найголовніше – отримати задоволення від змагань!»

Протягом дня школярі тренувались, отримували нові знання та навички у напрямках, які максимально наближені до реальних екстремальних умов.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере