Шість сєвєродончан стали переможцями ІІ етапу Чемпіонату Луганської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

02-05-2023

29 квітня 2023 року відбувся ІІ етап Чемпіонату Луганської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді в онлайн-форматі – змагання з прикладного орієнтування та топографії. Організаторами Чемпіонату Луганської області зі спортивного орієнтування виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Змагання зі спортивного орієнтування проходили в молодшій (2010 р .н. і молодші), середній (2009-2008 р. н.) та старшій (2007-2005 р. н.) вікових групах. У заході взяли участь 136 учасників з  Кремінської, Попаснянської, Рубіжанської, Сєвєродонецької територіальних громад і Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Учасникам змагань з прикладного орієнтування та топографії пропонувалися завдання, в яких треба було показати знання роботи з компасом, вміння орієнтуватися по топографічних картах, використовувати легенди при орієнтуванні, знання топографічних знаків тощо.

За результатами змагань переможцями Чемпіонату стали:

серед дівчат молодшої вікової групи:

• Рибіна Тетяна, учениця Кремінського ліцею № 3;

серед юнаків молодшої вікової групи:

• Безгубенко Андрій, учень Сєвєродонецької СЗШ № 14;
  • Бережко Григорій, учень Сєвєродонецького ліцею “Колегіум”;
  • Тропинін Микита, вихованець Сєвєродонецького міського центру національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства, учнівської молоді;
  • Холодовський Марк, учень Кремінського ліцею № 3;

серед дівчат середньої вікової групи:

• Жарова Тетяна, учениця Сєвєродонецької СЗШ № 15;

серед юнаків середньої вікової групи:

• Шапар Богдан, учень Рубіжанської СШ № 10;

серед дівчат старшої вікової групи:

• Дорофєєва Єлизавета, учениця Сєвєродонецької СЗШ № 16;

серед юнаків старшої вікової групи:

• Францен Артем, учень Сєвєродонецького ліцею “Колегіум”.

Вітаємо переможців та бажаємо учасникам здоров’я та нових спортивних досягнень!

За інформацією: Депатрамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації - ]]>http://oblosvita-lg.gov.ua/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%B2%D1%81%D1...]]>