Шість проєктів регуляторних актів розглядала Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

02-11-2021

На черговому засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді розглянули шість проєктів регуляторних актів.

По трьох проєктах регуляторних актів доповідала начальник відділу торгівлі та з захисту прав споживачів управління економічного розвитку Тетяна Красюк.

Порядок розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі  та пересувних об’єктів з надання послуг  на території Сєвєродонецької міської територіальної громади розглядався вдруге. Протягом визначеного терміну зауваження до змісту регуляторного акта не надходили. Отже документ взяли за основу, а після погодження Державною регуляторною службою проєкт буде винесено на розгляд керівнику Сєвєродонецької міської ВЦА.

Вперше розглядали члени комісії регуляторні акти «Про затвердження Порядку організації сезонної та святкової торгівлі на території Сєвєродонецької міської територіальної громади» та «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення на території Сєвєродонецької міської територіальної громади». Обидва виносяться на розгляд на підставі утворення Сєвєродонецької міської територіальної громади, адже попереднє рішення охоплювало лише м. Сєвєродонецьк. Термін прийняття зауважень з моменту оприлюднення на офіційному сайті СМВЦА – один календарний місяць.

Ці регуляторні документи також було взято за основу з подальшим винесенням на розгляд Постійної комісії з вивчення та надання висновків про відповідність регуляторного акту вимогам законодавства та погодженням Державною регуляторною службою України.

За основу також взяли проєкт регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок списання комунального майна з балансу підприємств, установ та організацій Сєвєродонецької міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області». Щодо нього доповідала заступник начальника фонду комунального майна Олена Єремеєнко. Документ розглядався вдруге, тому після погодження Державною регуляторною службою його буде винесено на розгляд керівнику Сєвєродонецької міської ВЦА.

Другого розгляду зазнали Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Сєвєродонецьк. Як повідомив начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «Сєвєродонецькводоканал» Олександр Недозім, протягом визначеного терміну зауваження та пропозиції до змісту регуляторного акта не надходили.

Членами Координаційної ради було вирішено винести цей проєкт на розгляд керівнику Сєвєродонецької міської ВЦА після отримання погодження від Державної регуляторної служби.

По проєкту регуляторного акта «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сєвєродонецької міської територіальної громади» слухали завідувача сектору орендних відносин відділу земельних відносин управління землеустрою, містобудування та архітектури Олександра Кас’яненка. Він повідомив, що ставки орендної плати за земельні ділянки встановлюються з 2023 року та вводяться в дію з 01 січня 2023 року, а необхідність прийняття регуляторного акта зумовлена такими чинниками:

• утворення Сєвєродонецької міської територіальної громади;
  • визначення єдиного підходу до нарахування розміру орендної плати;
  • діючі ставки були прийняті ще в 2019р.

Розглянутий проєкт документа взято за основу з подальшим винесенням на розгляд Постійної комісії з вивчення та надання висновків про відповідність регуляторного акту вимогам законодавства та погодженням Державною регуляторною службою України.