Ви тут:

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

09-11-2018
Категорія: 

КПЖ «Світанок» з 25.10. по 31.10.2018 року:

Відремонтувано 790 кв. м м’якої покрівлі і 98 кв. м шиферної, 17 п. м ливнезливу, 2 виходи на покрівлю, 1 ганок і 1 козирок (і ще 1 встановили), 5 під’їздів (і 9 – в роботі).

276 разів виконували зварювальні та слюсарні роботи, в тому числі 145 разів з прочищення каналізаційної системи від засмічення.

Замінено 45 п. м трубопроводу холодного водопостачання та 197 п. м каналізаційного, 6 вентилів.

Встановлено та закрито 34 дверей до рамки керування опаленням, очищено підвальне приміщення по вул. Першотравневій, 32 і проведено дератизацію 17 підвальних приміщень, встановлено 2 столи для сушіння білизни, 9 нових лавочок (та 1 – відремонтовано), засклено 3 кв. м вікон у під’їздах. 

Виконано 132 електричні заявки, серед яких освітлення рамок керування опаленням будинків, заміна 80 п. м електричного проводу та кабелю, встановлення світлодіодних світильників.

Усунено написи та символіку на 2 будинках, улаштовано 3 поручні, омолоджено 2 дерева, вивезено 5 машин листя від 18 будинків та лафет гілля з вул. Федоренка, 23-а.

Підприємством КП «Северодонецккоммунсервіс»

Вивезено твердих побутових відходів:

- 3580 м3 – від населення міста (вивезення ТПВ з контейнерних майданчиків та багатоповерхових будинків);

- 2752  м3 - з контейнерних майданчиків і багатоповерхівок;

- 543 м3 - великогабаритне сміття (біля контейнерних майданчиків);

- 285 м3 – від підприємств та організацій (згідно договорів);

 

КП «Сєвєродонецькліфт» з 29.10 по 04.11.2018 року:

1. Виїзди ліфтової аварійної служби - 103 разів.

2. Технічне обслуговування ліфтів - 66 шт.

3. Ремонт ліфтів - 18 шт.

Зокрема, по вул. Курчатова, 7-а (п. 3) замінено основний електродвигун; по вул. Новікова, 23-а (п. 1) – канатоведучий шків і канати; за кількома адресами – різні кнопки, пускачі і вимикачі. А ще регулювалися реле гальм, ремонтувалися замки дверей кабін, замінювалися конденсатори, тобто робилося все для того, щоб підйомники були справними та безпечними.

Комунальне підприємство «Єдина аварійно-диспетчерська служба»:

За звітний період виконано 875 заявки, з них:

- 215 щодо зварювальних робіт (з заміною труб різного діаметру, заварювання свищів на трубопроводах);

- 499 заявок виконані по системі опалення, зокрема, замінено 5 засувок;

- 21 по слюсарним роботам;

- 85 по електроенергії;

- 55 з прочищення каналізації від засмічення.

Всі заявки виконувалися у робочому режимі. Також підприємство продовжувало вивозити тверді побутові відходи з частини міста та проводило технічне обслуговування і поточний ремонт системи опалення у житлових будинках.

Служба «05»

За цей період надійшло 145 скарг і звернень, 29 з них поставлені на контроль; 230 дзвінків мали довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» 3 звернення стосувалися проблем з електроенергією, 2 – ремонту системи відведення каналізаційних стоків; 12 – ремонту стояків постачання холодної води, раз скаржились на забитий сміттям сміттєпровід.

По КП «СКС» прийнято 2 скарги щодо незадовільного вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» 4 підйомники на контролі через зупинку з технічних причин; 1 раз скаржились на відсутність зовнішнього освітлення.

Управлінням з експлуатації газового господарства зафіксовано 1 аварійний виклик та 23 рази перекривались стояки постачання газу для встановлення приладів обліку.

По ТОВ «Таун Сервіс» 6 разів перекривало подачу холодної води на будинки для проведення ремонтних робіт та раз – для планових; 2 скарги на аварійне протікання каналізаційних колодязів.

По РЕМ зафіксовано 6 аварійних відключень електроенергії з причини аварій і раз для проведення планових робіт. Всі скарги і звернення задовольнялись у робочому режимі.

Група оповіщення зареєструвала 4 побутові пожежі, отримала від медиків 6 повідомлень. За тиждень у місті травми одержали 137 людей, а 181 скористалися пунктом прийому тимчасово переміщених осіб.

 

Матеріли підготовлені за інформацією комунальних підприємств міста

 

 

 


 
Рейтинг: 
Голосов пока нет