Ще п'ять безпілотних авіаційних комплексів MAVIC 3Т передали Силам оборони

17-07-2023

БПЛА – вкрай необхідна річ у протистоянні збройній агресії російської федерації. Завдяки високоякісним безпілотникам по типу МАVIC 3Т наші військові можуть ефективно знищувати ворожу техніку та особовий склад окупанта.

«Дрони – це очі наших бійців. Вони потрібні постійно. Mаvic 3Thermal обладнані подвійною камерою, мають подовжений інтелектуальний режим польоту, а також оснащені високорозширеним термодатчиком. На сьогодні це один з найефективніших багатоцільових засобів для нищення ворога. Громади Луганщини готові підтримувати своїх Захисників», - зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Безпілотники передали бійцям 100-ї бригади ТРО, Нацполіції та прикордонникам, які наразі дають відсіч ворогу на Луганщині.

Усього від початку російської агресії облдержадміністрація спільно з місцевими військовими адміністраціями передала Силам оборони України: 56 комплектів квадрокоптерів, 59 комплектів радіостанцій, три антидронові рушниці, апаратний комплекс придушення каналів управління БПЛА та інші необхідні для облаштування фортифікаційних споруд та побуту військовослужбовців матеріали.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0FuarivrUU38FrJpja1mJHXGhYRZg...]]>