Шановні сєвєродончани та гості міста!

03-02-2017

Місто Авдіївка Донецької області, що знаходиться на лінії розмежування, знаходиться на грані гуманітарної катастрофи. Населений пункт періодично потерпає від артилерійських обстрілів. Відомо, що один зі снарядів пошкодив лінію електропередач, через що в місті частково відсутнє світло та опалення. В Авдіївці оголошена евакуація, проте не всі мешканці мають можливість покинути свою рідну домівку. В населеному пункті досі залишаються діти, люди похилого віку, особи з обмеженими можливостями та представники інших соціально-незахищених категорій. В багатьох містах України оголошений збір допомоги постраждалим авдіївцям: з усієї країни до населеного пункту везуть продукти, теплі речі, предмети побуту та вжитку, генератори, паливо тощо. Не будьмо байдужими й ми!

Сєвєродонецька міська рада закликає приєднатись усіх до збору допомоги постраждалим мешканцям. Зібрана допомога буде відправлятися автомобільним транспортом в Авдіївку до п'ятниці, 10 лютого.

Пункти прийому знаходяться за адресами:

1. Сєвєродонецька міська рада (бульвар Дружби Народів, 32);
  2. Сєвєродонецька міська організація Червоного Хреста України  (пр. Центральний, 17, т.м. +38(095)3942629);
  3. Благодійний фонд «Крила Надії» (вул. Донецька, 37а/7/1,  т.м. +38(099)5279496);
  4. Громадська організація «Сєвєродончани» (пр. Центральний, 25);
  5. Міський Палац культури (пр. Хіміків, 28);

Допомога приймається з 9.00 до 18.00. Уточнення за вищезазначеними телефонами.

Будь-який Ваш внесок може зберегти здоров’я або врятувати життя постраждалих авдіївців!

Сєвєродонецька міська рада