Шановні освітяни, школярі, студенти та батьки!

01-09-2016

Щиро вітаємо вас із Днем знань!

Свято Першого дзвоника – один з найголовніших і найурочистіших моментів життя для всіх першокласників, бо в цей день вони лише починають свій шлях до серйозних знань. Для тих, хто сідає за парти не вперше, 1 вересня стає черговою сходинкою до знань, втім не менш значущою. А для одиннадцятикласників – майбутніх випускників – з Першим дзвоником розпочнеться рік, що стане для них найпам’ятнішим, адже це – їхній останній крок до дорослого життя.

Для вас, шановні освітяни, День знань – не менш урочиста та хвилююча подія. На ваших плечах лежить неабияка відповідальність – дати учням не лише знання, а й розкрити здібності кожної особистості, навчити цінувати накопичений досвід і користуватися надбаними вміннями.

Дуже сподіваємося, що і цей рік наші вчителі та учні, викладачі та студенти відзначать черговими досягненнями, чим вкотре прославлять Сєвєродонецьк. Зі свого боку міська влада буде й надалі піклуватися про те, щоб у наших навчальних закладах були гідні умови для навчання та роботи. Бажаємо у новому навчальному році ще більше перемог, професійних здобутків і найвищих оцінок в усьому!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради