Сесія збільшила фінансування програми «Фонтани м.Сєвєродонецька»

27-09-2019

71-ша сесія Сєвєродонецької міської ради прийняла рішення «Про затвердження нової редакції «Міської цільової програми «Фонтани м. Сєвєродонецька» на 2019 рік».

Нагадаємо, що така програма була прийнята 05 квітня  2019 року, рішення № 3527, вона передбачала капітальний ремонт фонтанів на площі Перемоги та фонтану біля міського Палацу культури.

За цією програмою на площі Перемоги було проведено ремонт водорозподільчої системи та фонтанних насадок, насосного обладнання. Це дозволило доповнити існуючий водний малюнок, візуально відповідний виду архітектурної конструкції. Ремонт було виконано, і фонтани працювали усе літо – вперше за багато років.

На світломузичному фонтані біля міського Палацу культури необхідно виконати заміну циркуляційних насосів, електромагнітних регулюючих клапанів, підводних прожекторів підсвічування, електричних кабелів, ремонт чаші та покриття фонтану, відновити  програмне забезпечення комп’ютеризованої системи музичного фонтану. Ремонт продовжується.

Фінансування з бюджету виконання ремонтів фонтанів на площі Перемоги та біля МПК передбачалося у сумі 1461 тис. грн.

У теперішньому рішенні депутати передбачили додатково 96,4 тис. грн., ці кошти потрібні для оплати витрат на забезпечення роботи фонтанів на площі Перемоги, які вже здійснені підприємством «ТАУН СЕРВІС».