Серед пріоритетів - підготовка до деокупації та відновлення життєдіяльності Сєвєродонецької міської територіальної громади

01-09-2023

Разом з постійною допомогою нашим Збройним силам у Сєвєродонецькій міській військовій адміністрації організовуються заходи з формування необхідних ресурсів, техніки, обладнання та засобів, що будуть вкрай необхідні для підтримки життєзабезпечення громади на звільнених територіях та майбутнього відновлення пошкодженої інфраструктури.

Саме для цього комунальними підприємствами громади, починаючи з минулого року, закуповується спеціальна техніка та обладнання. Визволення Сєвєродонецької міської територіальної громади та всієї Луганщини, яке невідворотно наближають Збройні сили України, ставить за мету в найкоротші терміни після деокупації відновити життєдіяльність міської громади, а громадянам - мінімальні потреби в отриманні належних умов для проживання.

Про плани та важливі придбання нашої громади будемо додатково повідомляти на нашому офіційному сайті.