СБУ: В Луганській області викрито на колаборації ще п’ятьох окупаційних «силовиків»

27-04-2023

]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> ]]>повідомляє]]>: викрито на колаборації ще п’ятьох окупаційних «силовиків».

СБУ викрила на колабораційній діяльності ще п’ятьох представників репресивного апарату, створеного окупантами на Луганщині.

Серед них 40-річний колишній український правоохоронець, який зрадив присязі й зробив кар’єру при окупаційному режимі. У так зв. «генпрокуратурі лнр» він обіймав керівні посади, у т.ч. «заместителя прокурора Жовтневого района г. Луганска».

Також задокументовано діяльність колаборантів, які служать ворогу у відділах так зв. «мвд лнр», створених агресором у захоплених містах та районах області.

Так, 31-річний житель Лозно-Олександрівки раніше служив в українській поліції. У березні 2022 р., він добровільно вступив до «Белокуракинского ровд мвд лнр» на посаду «оперуполномоченного».

Крім того, встановлено особи 55-річного уродженця рф, який мешкає на Старобільщині, 48-річного рубіжанина та 22-річної жительки Щастя, які з липня 2022 року служать в лавах окупаційної «поліції» у Біловодську, Сєвєродонецьку та Новоайдарі.

Ці люди помилково вважають, що склавши присягу на вірність окупантам, вони отримають соціальні гарантії, високу зарплатню, можливість «вирішувати питання» та самостверджуватись, тероризуючи місцеве населення.

Утім, деокупація та лава підсудних вже близько.

Їм повідомлено про підозру в колабораційній діяльності за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Слідчі СБУ за процесуального керівництва прокуратури завершили щодо них досудове розслідування і скерували обвинувальні матеріали до суду. Правопорушників оголошено у розшук.

Їм загрожує до 15 років ув’язнення та конфіскація майна.

За матеріалом: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]>  - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid02TmEYeyiTyydKP9...]]>