СБУ повідомила про підозру очільнику окупаційної «поліції» Сєвєродонецька та біловодському «поліцейському» з кримінальним минулим

21-02-2023

Служба безпеки України продовжує системну роботу з викриття зрадників та колаборантів, які працюють в окупаційних силових структурах на тимчасово захопленій рашистами території Луганщини.

Оперативники СБУ зібрали доказову базу щодо очільника окупаційної поліції у Сєвєродонецьку.

Встановлено, що мешканець тимчасово окупованого Довжанська (стара назва Свердловськ) після 2014 року пішов на службу угрупованню «лнр» і згодом обійняв керівну посаду у так зв. «Свердловському говд мвд лнр».

У липні 2022 року його призначено «врио начальника Северодонецкого говд мвд лнр».

Наразі правопорушник допомагає ворогу втримувати під контролем ситуацію у Сєвєродонецьку, виявляє та здійснює «кримінальне переслідування» проукраїнськи налаштованих громадян України.

Також СБУ задокументувала діяльність 32-річного мешканця Старобільського району, якого окупанти влітку минулого року прийняли на службу до незаконного «Беловодского рв МВД лнр».

Чоловік був фігурантом кримінального провадження щодо замаху на крадіжку, скерованого до суду у лютому минулого року. Його засудженню завадила війна. Однак окупанти визнали цю особу гідною служити в їхньому «правоохоронному органі».

Слідчі СБУ повідомили правопорушникам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Їм загрожує до 15 років ув’язнення з можливою конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

Джерело: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid02cfenWqzFqfhRct...]]>