СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка обійняла керівну посаду в тимчасово окупованому Сєвєродонецьку

27-10-2022

Співробітники СБУ задокументували протиправні дії ще однієї пособниці російського агресора, яка в умовах воєнного стану перейшла на бік ворога у тимчасово захопленому рашистами Сєвєродонецьку.

Колишня очільниця невеликого відділу в управлінні соцзахисту й обслуговування населення Сєвєродонецької ВЦА сприйняла російське вторгнення як шанс для кар’єрного стрибка. 34-річна жінка добровільно погодилась на призначення її так зв. «заступником голови Сєвєродонецької адміністрації лнр».

За даними слідства, наразі чиновниця працює у незаконному органі влади, виконує вказівки ватажків угруповання «лнр» та представників держави-агресора, сприяє легалізації окупаційного режиму на Луганщині.

Слідчі ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях повідомили правопорушниці про підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування здійснюється за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил.

За добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованих територіях, закон передбачає покарання – до 10 років ув’язнення з позбавленням права від 10 до 15 років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з можливою конфіскаціє майна.

Джерело: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid0csUUJY4Kb9oSe2Z...]]>