Роз'яснення щодо отримання допомоги ВПО на новонароджену дитину

15-11-2022

На гарячу лінію Мінреінтеграції почастішали звернення громадян-переселенців, які на новому місці проживання стали батьками. Вони часто запитують: "Чи можна оформити допомогу на проживання ВПО на своїх новонароджених дітей?"

Мінреінтеграції роз'яснює:

Якщо ви – переселенець, перемістилися після 24 лютого 2022 року з населеного пункту в районі воєнних (бойових) дій, окупації, оточення й оформили довідку ВПО, то маєте повне право на таку саму довідку й для новонародженого малюка. На її основі подавайте заяву про виплату допомоги на проживання для своєї дитини.

В міністерстві нагадують, що її розмір на дитину становить 3000 грн на місяць. Виплати надаються незалежно від того, чи працевлаштовані повнолітні члени сім’ї, чи є у родини будь-які доходи, депозити, рухоме або нерухоме майно.

За матеріалом: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України - ]]>https://minre.gov.ua/news/chy-mozhna-otrymuvaty-dopomogu-vpo-na-novonaro...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)