Розроблено Концепцію благоустрою та озеленення найулюбленішого місця відпочинку багатьох поколінь сєвєродончан

01-09-2021

1 вересня відбулась зустріч керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з ініціатором благоустрою та озеленення скверу у центрі міста Дмитром Шатіловим - підприємцем, засновником мережі супермаркетів «Сім'я». Пан Дмитро передав керівнику міської громади Концепцію благоустрою та озеленення скверу у центрі міста, яку виготовив за власні кошти.

«Висловлюю слова вдячності Вам, Дмитре Геннадійовичу, за небайдужість та бажання разом змінювати на краще Сєвєродонецьк, за розробку Концепції благоустрою та озеленення скверу у центрі нашого міста. Зі свого боку ми докладемо максимум зусиль для реалізації цього спільного проєкту», - сказав керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк.

Дмитро Шатілов розповів: «Більше 9 місяців ми займалися загальною концепцією та візуалізацією благоустрою та озеленення скверу. Проєкт вже пройшов експертизу. Ми почали роботи саме з капітальних робіт з реконструкції кафе для того, щоб в подальшому можна було виконувати роботи з благоустрою території».

В сквері планується облаштувати місця для дозвілля та відпочинку: площу з фонтаном, дитячий майданчик, зона амфітеатру, місця для проведення виставок та концертів, фотозони, арт-інсталяції, майданчик для вигулу собак, громадську вбиральню. Територія паркової зони після реконструкції забезпечить затінення під час літнього періоду, візуальну зміну та декорування ландшафту в різні пори року.

Поява сучасного скверу у центрі міста з набором різнопрофільних варіантів проведення дозвілля позитивно відобразиться на загальному вигляді міста, а також  зробить парк естетично привабливим.

Візуалізація "Концепції благоустрою та озеленення скверу у Сєвєродонецьку" за посиланням ]]>https://www.youtube.com/watch?v=nwuJji4Lj8o]]>

Средняя: 5 (2 оценок)