Ви тут:

Розпочали роботу Пункти незламності

24-11-2022
Категорія: 

Пункти незламності розпочали роботу - ]]>повідомляють]]> в ]]>Міністерстві внутрішніх справ України]]>. Головне їхнє призначення – в разі аварійного відключення електроенергії понад як на 24 години стати острівцем безпеки, стабільності, тепла та єдності.

Згадані локації безпеки й гуманітарного прихистку функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно у форматі тимчасового перебування.

Нагадуємо, що в Пунктах незламності передбачається наявність тепла, води, освітлення, мобільного зв’язку, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місць для відпочинку, аптечки, базове забезпечення для мам та дітей.

УВАГА! Працює спеціальний сайт ]]>https://www.nezlamnist.gov.ua]]>, де розміщено постійно оновлювану мапу таких пунктів по всій країні.

Громадянам рекомендують вже зараз записати адреси найближчих Пунктів незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 

За матеріалом: ]]>Міністерство внутрішніх справ України]]> - ]]>https://mvs.gov.ua/uk/news/pocali-robotu-punkti-nezlamnosti]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)