Ви тут:

Розпочала роботу Комісія з визначення технічного стану дитячих майданчиків

22-10-2019
Категорія: 

22 жовтня розпочала свою роботу новостворена Комісія з обстеження дитячих майданчиків на території Сєвєродонецька (далі – Комісія).

Члени Комісії, до складу якої увійшли спеціалісти житлово-комунального господарства, члени виконкому та громадськість, у повному складі провели обстеження технічного стану дитячих майданчиків по вулиці Гагаріна.

Так, при обстеженні дитячого майданчику в районі школи №14 (вул. Гагаріна, 111) виявлено, що необхідно відновити металеві поручні на гойдалках та баскетбольні кільця, демонтувати залишки старого бетонного фундаменту, завезти пісок, відремонтувати та пофарбувати лавочки. На дитячому майданчику в районі житлових будинків №№ 104, 109 визначено, що його потрібно пофарбувати, відремонтувати сидіння на гойдалках та пісочницю, відновити «гірку» тощо. В районі багатоквартирного будинку №106 на дитмайданчику слід демонтувати залишки старих бордюр, завезти пісок, відремонтувати на гойдалках балансири та пофарбувати окремі елементи задля їх захисту від корозії. На інших навколишніх дитячих майданчиках також проведено обстеження.  

Голова Комісії - начальник Управління житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради Антон Ковалевський зазначив, що за результатами обстеження технічного стану дитмайданчиків буде підготовлено акти щодо усунення виявлених недоліків з відповідними дорученнями, визначенням термінів та закріпленням відповідальних.

 

Матеріал по темі: Створено комісію з визначення технічного стану дитячих майданчиків

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
361
0