«Розквітни у щасті, роде наш славний»: громади Сиротиного, Воронового та Метьолкіного відсвяткували Дні селищ

18-09-2021

18 вересня Дні селищ відсвяткували одразу три населені пункти Сєвєродонецької міської територіальної громади - Сиротине, Воронове та Метьолкіне.

З вітальним словом до мешканців звернувся  керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк: «Дозвольте привітати вас з Днем селищ. Останній рік був досить складним. Але ми намагаємося не стояти на місці,  розвиватися й разом відновлюватися. Це все завдяки вашим зусиллям і клопіткій праці. Ми зі свого боку намагаємося вирішувати ті питання, які нам підвладні, й допомагати селищам розвиватися. Найближчим часом розпочне реалізацію проєкт громадського бюджету по створенню зони відпочинку шляхом благоустрою набережної штучного озера. Будемо йти вперед, не будемо зупинятися. Зі святом вас!»

З великою пошаною церемонію нагородження мешканців Сиротинського старостинського округу розпочали із вшанування довгожителів, які є гордістю селищної громади, наставниками в  житті. Це - Клавдія Хохлова, Анатолій Ворошилов, Надія Сінькевич, Віталій Ігнатенко, Марія Подрєзова, Петро Костін.

З найкращими побажаннями здоров’я, наснаги та довгих років щасливого життя привітали ювілярів, 12-ть багатодітних родин, а також наймолодших жителів старостинського округу – Мілану та Зою і їх батьків.

Привітав присутніх і староста Сиротинського старостинського округу Дмитро Камишан: «Зі святом, дорогі жителі Сиротиного, Воронового та Метьолкіного! Бажаю, щоб у кожній хаті завжди панували любов, мир, добробут. Ми докладемо максимум зусиль, щоб наші селища розвивалися й усім мешканцям було любо й комфортно жити на нашій землі. Всіх зі святом!»

Музичні вітання мешканцям поважного віку й маленьким жителям, щасливим багатодітним родинам дарували місцеві творчі колективи Сєвєродонецького міського Палацу культури та Гранд-сеньори.

Для дітей та дорослих також була влаштована розважальна програма -  проведено конкурси й вручено подарунки від Сєвєродонецької міської ВЦА.

На завершення свята -  смачна польова каша від військових.

Ніхто не залишився без уваги в теплій, урочистій атмосфері. Свята селищ – це свята єдності та порозуміння, радості й віри, що кожен день для кожної людини буде щасливим.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере