Ремонту під’їздів – особлива увага!

28-08-2019

27 серпня жителі будинку №6-а, що знаходиться по вулиці Шевченка, зібралися на надзвичайно приємну для них подію – якісне та оперативне завершення капітального ремонту 2-го під’їзду.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук, який завітав на захід, наголосив: «У Сєвєродонецьку нова команда міської влади наполегливо ініціює та вирішує безліч нагальних питань, серед яких чи не левову частку займають житлово-комунальні. Ці питання не вирішувалися десятиліттями. Наприклад, на ремонт під’їздів коштів виділялося надзвичайно мало, а заборгованість деяких мешканців за квартплату і без того зводило нанівець цей процес. Але завдяки ініціативі та наполегливості голови постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів, керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря Буткова, у цьому році ремонту під’їздів, як і іншим міським питанням, приділяється особлива увага. Зрозуміло, коштів недостатньо щоб відремонтувати за один рік те, що не ремонтувалося у деяких випадках більше сорока років, але активні роботи у цьому напрямку проводяться. Ми вирішуємо питання ремонтів під’їздів, але і мешканці також не повинні мати заборгованість за квартплату. Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити ці питання».

Мешканці будинку №6-а подякували КП «Житлосервіс «Світанок» за якісний ремонт під’їзду, а міську владу за сприяння у вирішенні цього питання. Під час заходу відбулося обговорення інших нагальних житлово-комунальних питань цього та інших будинків мікрорайону.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)