Ремонту доріг – першочергова увага

10-04-2019

У Сєвєродонецьку активно проводиться капітальний та поточний ремонт автодоріг.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив:

«Ремонту доріг керівництво та депутати Сєвєродонецької міської ради приділяють першочергову увагу. Для нас один із стратегічних напрямків відродження міста. У цьому році на такі ремонти виділено значні кошти – близько 25 мільйонів гривень, та щоразу, як тільки збільшуємо доходи – збільшуємо і виділення коштів на ремонт автошляхів. Крім того, з початку року заплановано перелік робіт і визначено найаварійніші магістралі, оперативно були проведені тендера щодо підрядників, експертні оцінки та інша робота у цьому напрямку. З настанням сприятливих погодних умов, які дозволяють працювати, ми одразу розпочали капітальний та поточний ремонт автодоріг».

Приємно зазначити, що капітальний ремонт автошляхів вже зроблено по пр-ту Космонавтів – перша ділянка від Природоохоронної прокуратури до вул. Гагаріна,

друга ділянка від Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору до вул. Вілєсова.

«Перейшли на капітальний ремонт автошляхів по пр-ту Хіміків - це ділянка по непарній стороні від вул. Донецька до вул. Менделєєва

та ділянка від вул. Лисичанська до вул. Лісна.

У переддень Великодніх і поминальних свят проводиться ремонт дороги до міського кладовища у смт. Воронове.

Днями планується підписання договору і початок ремонту дороги по вулиці Богдана Ліщини в районі заводу СПЗ.

Через тиждень плануємо розпочати дорожні роботи в районі міського Палацу культури, до речі де заплановано до Дня міста та Дня Хіміка відкрити оновлений світломузичний фонтан», - сказав в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Слід зазначити, що Сєвєродонецьк у цьому році чи не найперше місто у Луганській області, в якому активно та якісно, за оцінкою незалежних експертів та спеціалістів, проводяться ремонтні дорожні роботи.

Средняя: 5 (2 оценок)